6 nechutných procedur, které prospívají lidskému tělu

Eva Vogelová

Někteří lidé pro krásu a zdraví udělají cokoliv. Přečtěte si, co všechno jsou schopni podstoupit či si namazat na obličej.

  1. Lázeň s úhoři

Převážně v Číně se lidé koupou s malými úhoři. Ti jsou velcí zhruba jako obyčejná tužka. Malí úhoři okusují starou kůži z celého těla. Po této koupeli mají lidé velice hladkou kůži. Časté opakování této procedury zapříčiní, že je kůže regenerovaná a stárne pomaleji. Problém spočívá v tom, že drobní úhoři neumí rozlišovat mezi kůží na vnější straně a vnitřními membránami. Nejednomu muži se stalo, že mu drobná zvířátka vnikla do penisu. Během podobné koupele je nutno mít na sobě těsné plavky.

  1. Tasemnicová dieta

Spousta lidí touží zhubnout, ale některým se to nedaří. Člověk, aby ztratil přebytečná kila, musí předělat celý svůj styl života. Upravit stravu, sportovat a nastavit si pravidelný režim spánku je pro některé jedince téměř nemožné. Není však nutné ztrácet hlavu. Existuje možnost, jak zhubnout jednoduše bez velké námahy. Stačí si nechat dát do střev tasemnici. Jde o živočicha, který sní část potravy za vás. Díky tomuto parazitovi člověk nemá šanci přibírat, ale hubnout. Tasemnice ve střevě může dorůst až do několika metrů. Dospělý parazit už nemůže člověku nijak výrazně ublížit.

  1. Jezení placenty

Placenta je orgán, který se vyvíjí u gravidních savců. Filtruje kyslík, obsahuje živiny a odstraňuje odpadní látky. Většina zvířat po porodu svoji placentu sní, protože potřebuje do svého těla dostat živiny zpět. Instinktivně vědí, že je to zdravé. Podobně to dělají i někteří lidé. Dnes není nic výjimečného, když žena po porodu sní svoji placentu. Z placenty se dá taky vyrobit krém na obličej.

  1. Kosmetika s býčím semenem

Dnešní trh kosmetiky je velmi přeplněn, a proto potřebujete něco, co vás oddělí od konkurence a udělá výjimečnými. Můžete si pořídit masku na obličej nebo na vlasy, která obsahuje býčí sperma. Vědci zjistili, že má v sobě spoustu bílkovin. Když si umyjete hlavu šamponem a kondicionérem, který obsahuje býčí sperma, budete mít údajně měkké a husté vlasy. Krémy po dlouhodobém užívání vypínají pleť a celkově ji omlazují.

  1. Šneci na obličeji

Většina žen alespoň jednou v životě navštívila kosmetický salon, kde si nechala vyčistit pleť od nečistot. Málokterá měla však na obličeji šneky. Hlemýždi vylučují hleny, které jim pomáhají uzdravit vlastní rány. Díky tomuto zjištění začaly vznikat různé krémy, které obsahují šnečí hleny. Na regeneraci pleti však nejvíce pomáhá, když zavřete oči a hlemýždě si necháte přiložit na svůj obličej.

  1. Pokožka napíchaná vlastní krví

V dnešní době je trendy si nechat do obličeje vpíchat vlastní krev. Krevní plazma přirozeně regeneruje krevní buňky a zvyšuje produkci kolagenu. Na rozdíl od botoxu nevyvolává žádné nežádoucí účinky. Pokud si budete nechávat vpichovat krev do obličeje častěji, vaše pleť bude údajně jako dětská prdelka. Tuto metodu běžně využívá i slavná Kim Kardashian.

Témata:,