7 informací, které byste měli vědět o Beranovi ještě předtím, než s ním začnete chodit

Eva Vogelová

Než začnete chodit s Beranem, byste se o něm měli dozvědět několik věcí. Třeba tyhle.

  1. Beran má dobré srdce

Beran má veliké srdce, které vám snadno otevře. Dokáže vám spoustu věcí odpustit. Když uděláte nějaký prohřešek a budete se ho snažit napravit, podpoří vás a dostanete od něj další šanci. Své srdce otevírá i dalším lidem kolem sebe, rád ostatním pomůže.

  1. Beran je odvážný

Beran je nejstatečnější znamení z celého zvěrokruhu. Má sílu čelit různým životním strastem, lehce se nevzdává, což se může projevit, když o vás bude usilovat. Dokáže jít za svojí láskou až na kraj světa. Když s ním začnete žít, bude pro vás silnou oporou. Pokud se do něj zamilujete, život vám najednou začne dávat větší smysl.

  1. Beran je impulzivní

Beran je vznětlivý, poměrně snadno dokáže vybouchnout. Pociťuje některé věci velmi intenzivně. Když má špatnou náladu, držte se od něj raději dál. V takových chvílích mu nedávejte žádný podnět k tomu, aby se naštval ještě víc. Nechte ho, ať prožije své emoce. Pokud byste se s ním chtěli pustit do hádky, pěkně byste to schytali. V zápalu boje často říká věci, kterých později lituje. Vášnivý ale dokáže být třeba i při líbání.

  1. Beran se snadno začne nudit

Beran nesnáší nudu. Když ji začne pociťovat v práci, začne si hledat jinou. Nemá rád stereotypní život. Pokud máte v plánu chodit s Beranem, měli byste si dát pozor, aby se s vámi nenudil. Kdyby se váš vztah stal rutinní záležitostí, možná by Beran začal hledat lásku jinde. To stejné platí i pro sex. Neustále zkoušejte v posteli nové věci, aby se tam s vámi Beran nezačal za chvíli nudit.

  1. Beran má rád dobrodružství

Beran má rád párty. Touží po objevování nových míst a kulturních zvyků. Nemá potřebu cestovat několikrát do roka, ale určitě se někdy někam rád podívá. Radost z poznávání se nevztahuje jen na místa, ale i na osoby. Pokud se do někoho zamiluje, chce ho poznat opravdu se vším všudy.

  1. Beran je nezávislý

Beran je rád, když může chvíli zůstat jen sám se sebou. Nejspíš s vámi nebude chtít trávit dvacet čtyři hodin denně. Není to z důvodu, že by vás neměl rád. Jednoduše potřebuje prožívat čas i s jinými lidmi. Nemá potřebu se na někoho upínat, ale milovat člověka rozhodně dokáže. Dejte mu ve vztahu svobodu a on udělá na oplátku totéž.

  1. Beran je vzpurný

Beran rád porušuje pravidla a odmítá následovat dav. Má specifickou osobnost a hrdě ji ukazuje světu. Pokud se Berana pokusíte strčit do určité škatulky, pošle vás s ní do háje. Rád vyvolává bouřlivé diskuse. Nikdy neměl v úmyslu se nějak výrazně podrobit autoritám, naopak s nimi spíše bojuje. Ten, kdo mu vstoupí do cesty nepřipravený, je často nepříjemně překvapen, jak ostrý dokáže být.