8 činností, které můžete dělat na Valentýna, když nemáte partnera

Eva Vogelová

Valentýn už je zase tady a vy jste pořád single? Nevadí. Máme pro vás několik tipů, co v tento den dělat, abyste nemuseli smutnit, že právě žádného partnera nemáte.

  1. Založte si účet na seznamce a flirtujte s někým

Pokud se nehodláte smířit s tím, že jste single, něco s tím udělejte. Založte si účty hned na několika seznamkách a v průběhu dne si pište s potenciálními partnery. Možná se vám povede rychle někoho ulovit a dáte si s ním ještě dnes rande.

  1. Zajděte do klubu

Pokud chováte k internetových seznamkám odpor, hezky se upravte a zajděte do nějakého tanečního klubu. Tam budete mít reálnou šanci, že někoho potkáte a užijete si s ním alespoň malý románek. Možná se z toho vztah nevyklube, ale alespoň si užijete hezký večer.

  1. Opijte se s dalšími nezadanými přáteli

Máte už dost seznamování s novými lidmi? Vykašlete se na seznamku i na klub a pozvěte k sobě domů nebo ven své skutečné přátele.

  1. Buďte vděční za to, že jste single

Na Valentýna je rozhodně dobré si připomenout, že mít nějaký vztah automaticky neznamená, že bude dobře fungovat. Lidé se ve vztazích často zraňují. Někdy může být lepší samota. Taky pokud jste single, tak vás nikdo neomezuje, nikomu nemusíte nic vysvětlovat, s nikým se nehádáte, jednoduše si žijete život po svém. Vzpomeňte si na své bolestné rozchody s předchozími protějšky a možná alespoň na chvíli budete rádi za to, že právě teď nikoho nemáte. Zkuste si vážit toho, že jste svobodní.

  1. Podívejte se na svůj oblíbený film

Dobrý film člověka vtáhne rychle do děje. Na chvíli zapomenete, kdo jste a že právě nemáte žádného partnera. Podobně to funguje i s počítačovými hrami. Budete vnímat jejich virtuální realitu natolik, že na tu svoji na chvíli zapomenete.

  1. Zajděte na masáž

Relaxační masáž vám pomůže k uvolnění. Budete se cítit fyzicky velmi dobře a zapomenete na zármutek z toho, že je Valentýn a vy jste single. Doporučujeme vám alespoň dvouhodinovou masáž, abyste se uvolnění cítili až do večera.

  1. Pokud máte tu možnost, vyspěte se s někým

Nevadí, že jste single. Příležitostný sex vám na Valentýna rozhodně pomůže zahnat chmury. Bylo by skvělé, pokud byste si na tuto příjemnou činnost mohli vyhradit alespoň půl dne. Odreagujete se a už nebudete muset myslet na to, že jste single. V tu chvíli totiž skutečně sami nebudete.

  1. Vůbec Valentýna neřešte a zůstaňte déle v práci

Když budete chtít, můžete na celého Valentýna úplně zapomenout. Vždyť je to jen obyčejný den v roce jako každý jiný. Jednoduše ho ignorujte. Dělejte, že neexistuje. Pokud můžete, zůstaňte déle v práci. Uděláte toho víc, což se vám může hodit, až si budete chtít vzít dovolenou.