8 důvodů, proč je boží být ženou

Eva Vogelová

Být ženou je vážně skvělé, i když někdy máte možná opačný pocit. Pochopitelně můžete namítnout, že trpíte bolestivou menstruací, prožíváte citlivě hormonální změny a během porodu si vytrpíte své, všechny tyto negativní zážitky ale dokáže převážit několik pozitivních. Užívejte si, že jste ženy!

  1. Nemusíte muže balit, protože to udělají za vás

Muži, kteří nemají přítelkyni, po ní vyloženě prahnou. Snaží se se ženami seznamovat a balit je na různých místech. Pánové jsou od přírody lovci, instinktivně se slečnám dvoří. Když se chcete s nějakým mužem seznámit, stačí, abyste si šly zatančit do klubu, najíst se do restaurace nebo jít do posilovny. Na nějakém z těchto míst patrně potkáte muže, který vás bude chtít sbalit, a vy si to můžete užívat.

  1. Muži vám rádi zaplatí večeři

Když vás muž pozve na rande, většinou za vás zaplatí i jídlo a pití. Pokud se vám muž nebude líbit a nebudete ho chtít už nadále vídat, alespoň se zdarma najíte. Hezké slečny to mají poměrně jednoduché, mohou chodit často na rande a ušetřit tak za jídlo a pití.

  1. Můžete se nalíčit a vypadat báječně

Make-up dělá s obličejem divy. Kvalitním líčením vyzvednete své přednosti a zakryjete nedostatky v podobě pupínků nebo většího nosu. Stačí se hezky namalovat a uvidíte, že budete za hvězdy. Muži se na vás na ulici budou usmívat.

  1. Přátelství s nejlepší kamarádkou se ničemu nevyrovná

Když si dvě ženy spolu velmi dobře rozumí, cítí se spolu skvěle. Sdílí společné zájmy, dělají blbosti, mají stejný humor, chodí společně na záchod a patrně se navzájem viděly i nahé. Řeší spolu úplně všechno, neskrývají před sebou žádná tajemství, jsou jako sestry. Muži si většinou nebývají takto blízcí.

  1. Můžete mít několik orgasmů za sebou

Ženy na rozdíl od mužů mohou mít hned několikrát orgasmů za sebou. Pochopitelně ne každá to někdy zažila, ale lze se k tomu dopracovat tréninkem v posteli. Ženám, které zažívají pravidelně několik orgasmů za sebou, mohou pánové jen závidět.

  1. Vezmete si sukni a boty na podpatku a všichni se za vámi budou otáčet

Ženy milují léto, protože mohou nosit krátké sukně a otevřené boty na podpatcích. V letních outfitech vypadá většina dívek skvěle. Krátká sukně a vysoké boty ženám zajistí, že se na ně budou pánové usmívat a otáčet se za nimi.

  1. Můžete projevit svoji citlivost a nikomu to nebude připadat divné

To, že jsou ženy citlivé a projevují své emoce, je všeobecné známé. Muži mají rádi křehké dívky, které mohou ve své náruči před nebezpečím uchránit. Když požádá žena o pomoc, není to nic divného. Na ulici občas potkáte plačící ženu, ale brečícího muže téměř nikdy. Dívky si jednoduše mohou dovolit projevit své strachy a okolí je uklidní. Když pláče muž, společnost to většinou bere jako jeho selhání a projev slabosti.

  1. Můžete nosit pod srdcem devět měsíců dítě

Ženy mají oproti mužům velkou výhodu, že mohou vlastní dítě nosit, následně porodit a kojit. Tělo ženy je úžasné, protože něco takového dokáže. Pouto matky a dítěte je velmi silné, muži tohle nikdy nezažijí.