8 falešných hollywoodských párů. Slavní hráli, že jsou ve vztahu, jenom kvůli médiím

Pavla Gabrhelíková

Když se dají dohromady herečtí kolegové, je z toho v bulváru vždycky humbuk. Někdy se toho dá využít i pro skvělou PR kampaň.

  1. Kaley Cuoco a Henry Cavill. Navštívili spolu farmářské trhy, kde paparazzi obvykle číhají. Že šlo pouze o reklamní tah, potvrdilo i pozdější zjištění, že je zastupuje stejná PR agentra, i fakt, že se Kaley tři měsíce potom vdala za někoho jiného.
  2. Tom Cruise a Katie Holmes. Jejich láska prý byla tak strašně přehnaná, až to začalo být podezřelé úplně všem. Jejich manželství bylo pak provázeno nejrůznějšími teoriemi. Tak například že Holmes má v manželské smlouvě, že má manželství trvat přesně šest let a že čím víc dětí za tu dobu porodí, tím víc peněz u rozvodu dostane. Jak víme, porodila jen jedno, a sice dceru Suri.
  3. Jennifer Aniston a Vince Vaughn. Po rozchodu s Pittem skončila ve Vincentově náruči a jakoby náhodou zrovna v tu dobu, kdy se propagoval jejich společný film! Z jejich chození toho vyplulo na povrch podezřele málo a se slávou filmu šel k šípku i jejich vztah.
  4. Taylor Swift a Tom Hiddleston. Zpěvačka je proslulá tím, že její alba jsou sbírkami rozpadlých vztahů. S Tomem Hiddlestonem chodila podle spekulací jenom proto, aby ho považovali za lamače ženských srdcí a obsadili ho do role nového Jamese Bonda.
  5. Nicole Richie a Steve-O. Oba měli číslo na paparazzi v oblíbených kontaktech a Steve-O až podezřele detailně probíral podrobnosti jejich vztahu. Nakonec tento marketingový tah potvrdili.
  6. Jennifer Lopez a Drake. Vášnivý několikaměsíční flirt, nebo fake? Tvářili se, že to začalo vztahem, ale jejich spolupráce pak odhalila, že nešlo ani tak o pravou lásku, jako o lásku k penězům a náklonnost fanoušků, kteří je mají.
  7. Robert Pattinson a Kristen Stewart. Pro časopis T Magazine v roce 2016 přiznala, že všichni okolo si tak strašně přáli, aby byli spolu, že se z nich stal pár alias další filmový produkt.
  8. Renee Zellweger a Kenny Chesney. Před sňatkem se Zellweger o muzikantovi kolovaly fámy, že je gay. V roce 2016 se na to herečky ptali v pořadu Speaking to the Advocade. A prý na to už i zapomněla. Na takové věci jako manželství člověk ale většinou nezapomíná, ne?
Kenny Chesney – All the Pretty Girls