9 hereček, které byly na své role až příliš mladé

Pavla Gabrhelíková

Některé herečky přičichly k sexu, drogám a zabíjení dřív, než je asi zdrávo. Když šlo do kin těchto deset filmů, pedofilové si mnuli roce a rodiče seděli s hlavou v dlaních.

Natalie Portman v Leonovi

Herečce bylo teprve jedenáct let, když hrála Mathildu po boku Jean Rena. Film o nájemném zabijákovi je postavený i na takřka romantické lásce mladinké dívky a staršího chlapa. Když se ve filmu opije, chce dokonce, aby ji připravil o panenství.

Jodie Foster v Taxikářovi

Než Jodie obsadili do role dvanáctileté prostitutky, musela nejdřív k psychiatrovi pro potvrzení, že to dá. Herečka pak přiznala, že horší než sexuální scény, byla krev a přestřelky.

Brooke Shields v Děvčátku

Nejoblíbenější film všech pedofilů! V Děvčátku se v bordelu draží panenství Violet, která se nakonec stane prostitutkou. Je tam několik dost pikantních scén, v kterých je mladá herečka i nahoře bez. Brooke v té době bylo dvanáct let.

Dakota Fanning v Hounddog

Film o dívence zamilované do Elvise Presleyho. Hlavní hrdinku Lewellen tu znásilní soused, za kterým přišla pro lístky na koncert.

Ellen Page ve V pasti

Hlavní hrdinka je přesvědčená, že je fotograf Patrick Wilson pedofil. Přesvědčí ho ke schůzce a pak ho celý film trýzní. Ellen bylo při natáčení osmnáct, nicméně vypadala tak na dvanáct.

Dominique Swain v Lolitě

Film natočený podle knihy Vladimira Nabokova je mnohem mírnější než jeho knižní předloha, přesto je to prostě příběh o malé holce, která balí staršího chlapa. Swain v něm bylo teprve patnáct a při ožehavých scénách měla dublérku.

Kirsten Dunst v Interview s upírem

Kirsten tu hraje upírku, které stárne mysl, ale stále má tělo malé holky. Líbá se tu s Bradem Pittem, do kterého je zamilovaná. Herečka ale sama přiznala, že jí líbání s dvacetidevítiletých chlapem přišlo spíš nechutné.

Thora Birch v Americké kráse

Pamatujete scénu, ve které se Thora svléká v okně před svým tajemným sousedem? Když celý svět viděl její prsa, bylo jí sedmnáct let.

Kids

Je sice z roku 1995, ale je tam víc sexu, drog a úchyláren než v mnoha filmech pro dospělé. O to horší je, že se s tím vším potýkají nezletilí.