9 seriálových dvojic, které to spolu táhly i v reálu. Skutečně jste věděli o všech?

Pavla Gabrhelíková

Herci to nemají jednoduché. Když nejsou v práci, tak buď spí, fetují nebo jsou jim v patách fotografové. Kde jinde se má pak člověk seznámit než na place?

  1. Sara Gilbert a Johny Galecki. O jeho románku s „Penny“ vědí všichni. Ale na počátku 90. let chodil s Leslie Winkle alias Sarou Gilbert, se kterou hrál v televizním seriálu Roseanne. Sara na to má ale jen ty nejlepší vzpomínky a Leonard se prý choval jako velký džentleman.
  2. Jennifer Morrison a Jesse Spencer. Doktoři ze seriálu Doktor House se dali dohromady při natáčení. Po jeho ukončení skončil i jejich vztah. Prý se rozešli ještě dřív, ale drželi to v tajnosti. Jak to bylo skutečně, to už se asi nedozvíme.
  3. Zac Efron a Vanessa Hudgens. Zahráli si spolu v High School Musical a jejich romantický vztah z plátna se přesunul i do reálu. Po dalších dvou dílech se ale rozešli. Vanessa řekla magazínu Nicky Swift, že měli problémy od začátku, ale dokud se spolu věnovali natáčení, dalo se to snášet. Pak spolu byli jenom kvůli společným vzpomínkám.
  4. Katie Holmes a Joshua Jackson. Pro Katie Holmes byl Joshua z Dawsonova světa první láska. Nakonec prý ale jejich vztah ochladl a stali se z nich nejlepší přátelé, vlastně dost podobně jako to bylo u seriálového Dawsona a Joey.
  5. Alexis Bledel a Milo Ventimiglia. Cudná seriálová Rory učarovala Jessovi jak v seriálu Gilmorova děvčata, tak v reálu. Chodili spolu tři a půl a roku! Dokonce prý i uvažovali o svatbě.
  6. Alexis Bledel a Vincent Kartheiser. Tím to pro herečku neskončilo. Alexis si zahrála v Mad Men´s Vincentovu milenku. Že by mezi nimi bylo něco víc, popřeli. Nakonec ale prasklo, že se vzali, a minulý rok se jim narodil syn.
  7. Ashton Kutcher a Mila Kunis. Dvojice se potkala ve velmi raném věku v seriálu Zlatá sedmdesátá. Nastala menší pauza, ale i tak se nakonec dali dohromady.
  8. Emma Roberts a Evan Peters. Zamilovali se do sebe při prvním natáčení American Horror Story, a průběh jejich vztahu byl podobně hororového ražení. Došlo totiž na domácí násilí. Ne ze strany sexy hnědookého blonďáka, ale od zběsilé Emmy. Zadržela ji policie, když měl Evan kousance a přeražený nos. Teď jsou ale zasnoubení a prý je už nic nemůže rozdělit.
  9. Kit Harington a Rose Leslie. Divíme se, že spolu neskončilo víc párů z Game of Thrones. Harington pro Vogue přiznal, že natáčecí scény s Rose pro něj byly ty nejoblíbenější. A pokud vás někdo přitahuje, vlivem společného prostředí se zamilujete velmi snadno.
Game of Thrones Season 7