Bára a Léňa předvedou naživo Laktační psychózu, přítomna bude i děloha

Redakce

Není v republice asi nikdo, kde ještě neslyšel nebo neviděl písničku Laktační psychóza, v níž zpěvačky Bára Vaculíková a Léňa Yellow (polovina skupiny Yellow Sisters) alias Mateřská.com vyprávějí o svých rolích matky a partnerky. Teď si písničky ze stejnojmenné desky budete moci poslechnout naživo, křest proběhne 9. října v pražském NoD Roxy.

Poslechněte si Mateřskou v Youradiu

Jako hosté se během večera představí Dan Bárta a Vojtěch Dyk, kteří na albu zpívají v "tatínkovské" Dneska hlídá chlap, anebo Petra Černocká, tedy babička z Vylité.

„Křest CD jsme pojali jako hudebně-divadelní představení, návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých hostů, tanečnice a další překvapení," říkají zpěvačky.

Během večera bude také vyhlášen výsledek letní soutěže o nejvtipnější video s tématikou Mateřská.com. Návštěvníci si mohou koncert zpestřit také v mobilním prostoru pulsující dělohy, které dodalo Hnutí za aktivní mateřství. Zvuky a hudbou dělohu reprodukovaně naplní Monika Načeva. Afterparty zajistí DJ Admirál Kolíbal na vlnách reggae. Vstupenka na koncert stojí 250 Kč. (sli)

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit