Bára a Léňa předvedou naživo Laktační psychózu, přítomna bude i děloha

Redakce

Není v republice asi nikdo, kde ještě neslyšel nebo neviděl písničku Laktační psychóza, v níž zpěvačky Bára Vaculíková a Léňa Yellow (polovina skupiny Yellow Sisters) alias Mateřská.com vyprávějí o svých rolích matky a partnerky. Teď si písničky ze stejnojmenné desky budete moci poslechnout naživo, křest proběhne 9. října v pražském NoD Roxy.

Poslechněte si Mateřskou v Youradiu

Jako hosté se během večera představí Dan Bárta a Vojtěch Dyk, kteří na albu zpívají v "tatínkovské" Dneska hlídá chlap, anebo Petra Černocká, tedy babička z Vylité.

„Křest CD jsme pojali jako hudebně-divadelní představení, návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých hostů, tanečnice a další překvapení," říkají zpěvačky.

Během večera bude také vyhlášen výsledek letní soutěže o nejvtipnější video s tématikou Mateřská.com. Návštěvníci si mohou koncert zpestřit také v mobilním prostoru pulsující dělohy, které dodalo Hnutí za aktivní mateřství. Zvuky a hudbou dělohu reprodukovaně naplní Monika Načeva. Afterparty zajistí DJ Admirál Kolíbal na vlnách reggae. Vstupenka na koncert stojí 250 Kč. (sli)