Beyoncé má termín v únoru. Teď zpívala Jacksonovi

Redakce

Zpěvačka Beyoncé poprvé hovořila na téma termínu porodu prvního potomka – na svět by měl přijít v únoru. Třicetiletá zpěvačka ale ani v pátém měsíci těhotenství nezahálí.

Nedávno natočila klip k singlu Countdown (podívejte se) a nyní se – i když jen přes satelit – zúčastnila vzpomínkového koncertu na Michaela Jacksona. S typickým účesem z dob Jacksonovy sourozenecké kapely Jackon 5 zazpívala písničku I Wanna Be Where You Are z roku 1972. Doprovázejal ji její dámská kapela.

"Pamatuju si, když jsem viděli Michaela poprvé. Bůh ví, že jsem se trochu zamilovala. Představoval pro mě to, čím jsem chtěla být. Tak moc mě inspirovat, první písnička, kterou jsem zpívala s Destiny´s Child, byla ta od Jackson 5. Na základě téhle písničky jsme dostali nahrávací smlouvu. Myslím, že ho budu milovat nadosmrti," řekla Beyoncé.

Hned po Beyoncé se na pódium dostavila Christina Aguilera, která zazpívala Jacksonovy písničky Smile a Dirty Diana. Koncertu se zúčastnili ještě například Cee Lo Green nebo Alexandra Burke. (sli)