Chcete chlapa? Jděte na to vědecky! Tady je seznam toho, co na ně prokazatelně a fakt platí

ahu

Holky, pořád si nemůžete najít chlapce? Nesmutněte! Přestaňte sjíždět Tinder, číst horoskopy, vyčkávat na prince na bílém koni. Nějakého si vyhlédněte a zaútočte! Samosebou vyzbrojeny následujícím vědecky ověřenými tipy, jak dotyčného pána totálně uhranout...

 • Ukaž zuby, kočko
  Jeden vědecký výzkum ukázal, že muži si hodně všímají toho, v jakém stavu má žena zuby a jestli jí náhodou nepáchne z úst. Spojují si to s jejím přístupem k osobní hygieně obecně a jak známo, pánové mají rádi čisté a voňavé holky.
 • Jen červená to může být
  Červená je nejoblíbenější chlapská barva – rozhodně co se týče dámského oblečení. Během experimentu se zjistilo, že ženy oblečené do rudé barvy se zkoušeným pánům zdály mnohem více atraktivní než ty v šatech jiných barev.
 • Rozměry se počítají
  Ale trochu jinak, než si myslíte. Je fuk, jestli jste baculka, nebo vyžle, muži si všímají hlavně toho, v jakém velikostním poměru je váš pas a vaše boky. A hádáte správně, že se jim líbí, když jsou boky širší. Pro ně je to znamení plodnosti a ženskosti.
 • Zlato v hrdle
  Na pány neuvěřitelně působí ženský hlas. Můžete se jim líbit sebevíc, pokud je ale váš hlas tahá za uši, nic z toho nebude. Obecně pak dle výzkumů pánové preferují dívky s vyšším a jemnějším hlasem.
 • Blondýnky, nebo brunetky?
  Blondýny si sice možná užijí víc zábavy, podle mnoha průzkumů jsou to ale brunetky, které muži považují za přitažlivější a živočišnější. Možná je na čase sáhnout po barvě, dámy!
 • Nedostupná nemá šanci
  Od malička nás učí, že ženská má dělat drahoty, vědci ale přišli na to, že je to přesně naopak. Dobývání nedostupné ženy je pro muže sport, který ho baví pár dnů, týdnů nebo třeba jen jeden večer. Když jde ale o hledání životní partnerky, chlapi mnohem lépe reagují na milé dívky, které jsou k nim otevřené, co se pocitů týče, a nehrají s nimi žádné hry.
 • Dlouhé ruce, dlouhé štěstí
  Tým amerických vědců zkoumal zvláštní ideu – zdají se ženy s dlouhýma štíhlýma rukama mužům více sexy? Odpověď zní: ano, zdají. Všichni ale víme, jak moc chlapci milují dlouhé štíhlé nohy, tak to vlastně není zas takové překvapení.
 • Roztomilost má meze
  Muži samozřejmě chtějí rovnocennou partnerku, ale taky se jim líbí být občas za zachránce, a tak touží po někom, kdo bude tak trochu křehká slečinka. Když se ale dívka záměrně dělá něžnější a roztomilejší, než skutečně je, to je zase odrazuje. Nejste přece malá holka!