Co byste měli přestat dělat ve svých dvaceti? Znamení zvěrokruhu vám to napoví

Eva Vogelová

Je vám dvacet a pořád děláte chyby. Jaké?

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Ve chvíli, kdy o něčem přemýšlíte, máte tendenci svoje rozhodnutí uskutečnit okamžitě. Tato touha je prospěšná, jen když se ocitnete v krizových situacích. Jednat impulzivně se ve většině případů nevyplácí. Měli byste zvažovat možnosti, než se do něčeho pustíte.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Dělá vám problémy setkávat se s lidmi, se kterými si názorově nerozumíte. Někteří vám totiž svým jednáním občas dost zatopí. Nenecháváte si to líbit. Občas reagujete přehnaně, nebo z některých situací raději utíkáte, což mnohdy není úplně nejlepší řešení. Měli byste se naučit komunikovat i s lidmi, kteří jsou vám proti srsti.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Máte spoustu energie, ale u ničeho dlouho nevydržíte. Skáčete z jednoho místa na druhé. Nemáte dostatečnou trpělivost na to, abyste něco dokončili. Měli byste se to naučit, protože se vám to v budoucnu bude hodit.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Stále nejste schopní mít pod kontrolou své emoce. Ledabyle a zmateně je vypouštíte na ostatní, které tím odrazujete. Měli byste se trochu zklidnit a urovnat si své pocity. Díky tomu se vám podaří navázat více kvalitnějších vztahů.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Měli byste začít být více aktivní, než jste byli doteď. Pořád máte pocit, že vám ostatní dají všechno zadarmo. Tak to bohužel není. Měli byste se vzpamatovat a začít na sobě makat.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Všichni o vás vědí, že jste inteligentní, silní a nezávislí. Máte však problém někoho požádat o pomoc, když to opravdu potřebujete. Myslíte si, že tohle gesto je projev slabosti. Nemáte pravdu. Každý občas potřebuje pomoct, i když je většinou zvyklý všechno zvládat sám.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). V některých věcech máte malé sebevědomí. Někdy před problémy raději utíkáte, než abyste se jim postavili čelem. Měli byste to změnit, protože některé věci se bez vašeho zásahu samy nevyřeší.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Díváte se na úspěchy ostatních a nechápete, proč zrovna vám se nedaří. Často si na to stěžujete a fňukáte, jací jste chudáci. Neohlížejte se na jiné a raději se zaměřte na sebe. Poté určitě v něčem uspějete také.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Rádi lidem ve svém okolí dáváte sliby, ale většinou je nesplníte. Ostatní jsou na vás pak akorát naštvaní. Pokud víte, že něco nemůžete splnit, nic neslibujte. Zavazujte se jen za takové věci, o kterých víte, že pro ně dokážete udělat všechno.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Přestaňte se snažit ve všech směrech o dokonalost. Lidé o vás vědí, že jste pracovití, zodpovědní a je na vás spolehnutí. Nemusíte však zvládat úplně vše do roztrhání těla. Trochu se uvolněte, jinak se později s tímhle přístupem sesypete.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Dokud vám někdo nezkříží cestu, jste velmi dobrosrdeční. Pokud se to stane, dokážete na lidi řvát a chovat se k nim agresivně. Přemýšlejte o důsledcích svého chování. Měli byste se naučit mít pod kontrolou svoji temperamentní povahu.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Neohlížejte se neustále na ostatní. Ať uděláte cokoliv, vždy vás za to někdo zkritizuje. Naučte se ignorovat bezvýznamnou kritiku a přijímat tu, která vám může být přínosem.