Co dělá váš partner, když je s vámi ve vztahu nespokojený? Práskne to něj znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Váš protějšek s vámi možná není spokojený a vy o tom nemáte ani nejmenší tušení. Zjistěte to s pomocí jeho znamení. Možná budete hodně překvapení.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Když se Berani zamilují, chtějí se svojí drahou polovičkou sdílet každý detail. Touží se o vás každý den dovídat nové věci. Pokud to přestali dělat, stáhli se do sebe a najednou z nich musíte tahat každou maličkost, něco je špatně.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Pokud se Býci cítí ve vztahu nešťastní, snaží se o to více dávat svému okolí najevo, že září štěstím. Vysílají kolem sebe pozitivní vlny a dělají, že je všechno v pořádku. Na sociální sítě najednou sdílí mraky fotek, na kterých vypadáte oba spokojeně. Doufají, že se opakovaná lež stane pravdou.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Blíženci se stávají náladovými. Bezdůvodně křičí na své přátele či na vás. Občas si zalezou do jiné místnosti a tiše pláčou. Vy z nich ten důvod nedostanete, protože v tu chvíli opravdu žádný nemají. Jde o dlouhodobou nespokojenost ve vztahu, o které vám nechtějí říct, protože si myslí, že by tím vše jen zhoršili.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Pokud k vám mají Raci v poslední době jízlivé poznámky a snaží se vás shodit i na veřejnosti, nejsou s vámi ve vztahu spokojení. Nepochybně si na vás stěžují i svým kamarádům.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Když jsou Lvi ve vztahu nespokojení, stávají se hodně agresivními. Jde o velmi temperamentní znamení, které nemá rádo neúspěch dokonce ani ve vztahu. Přestane mít s vámi trpělivost a bude se chtít přesunout k někomu jinému.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Panny jsou od přírody velmi hodné a milé znamení. Když se do vás zamilují, cítíte z jejich strany vášeň a lásku. Pokud se necítí ve vztahu dobře, začnou působit chladně a odtažitě.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Váhy jsou velmi milující znamení a na vztazích jim velmi záleží. Pokud začnou být s vámi nespokojeny, poznáte to tak, že budou dávat přednost práci či jiným aktivitám.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Štíří vnímají některé věci velmi intenzivně. Počítá se do nich i vztah s protějškem. Když se v něm cítí nespokojeně, budou své emoce zadržovat. Po chvíli to už nevydrží a doslova bouchnou. Dozvíte se to od nich velmi brzy.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Střelci mají dobrodružné povahy a milují humor. Být s nimi ve vztahu není jednoduché. Výbuchy vzteku a jízlivé poznámky často hraničí s jejich humorem. Pokud je přejde veškerá legrace a začnou s vámi vážně, někde se stala chyba.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Kozorozi se snaží vždy všechno zachránit. Téměř všude zůstávají tak dlouho, dokud nevyhasne poslední naděje na záchranu. Pokud se k vám chovají nepřirozeně hezky a snaží se se s vámi dělat spousty aktivit, mějte se na pozoru. Vztah krachuje.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Vodnáři jsou snílci. Když se zamilují, plánují s protějškem skvělou budoucnost. Pokud si budují nějaké nové plány a vy v nich už nefigurujete, nejsou s vámi spokojení.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Ryby jsou svobodné znamení. Do vztahu se příliš nehodí, ale když už v něm jsou, musí zůstat své. Pokud máte pocit, že neví, co vlastně chtějí, a začínají být smutní, pravděpodobně za to můžete vy. Nejspíš jste jim nějakým způsobem přistřihli ploutve – tedy křídla.