Co nejlepšího pro sebe můžete udělat podle znamení zvěrokruhu?

Eva Vogelová

Přišel čas, abyste pro sebe něco udělali. Přestaňte se zanedbávat, aby váš život konečně za něco stál! Co by vám zrovna teď prospělo ze všeho nejvíce?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Často nedokážete být vděční za věci, které máte. Vnímáte převážně jen to negativní. Vytvořte si seznam všech pozitivních věcí či situací, které vás v nedávné době potkaly. Může jít o pouhé maličkosti. Ve chvíli, kdy vás zase přepadne pocit, že se vám nic nedaří, přečtěte si ho

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dejte si pauzu od sociálních sítí. Trávíte u nich spoustu volného času, který byste mohli využít mnohem smysluplněji. Přestaňte špehovat profily ostatních lidí. Uleví se vám.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Udělejte dobrý skutek. Pomozte někomu. Darujte své starší oblečení do dětských domovů či sociálně slabým lidem. Jděte sázet nové stromy nebo dejte nějaký finanční obnos nemocným lidem, kteří potřebují peníze na nákladnou léčbu. Kromě toho, že svými činy pomůžete ostatním, uděláte radost i sobě. Budete mít ze sebe dobrý pocit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Odstřihněte lidi, kteří vás jen vysávají. Chtějí, abyste jim pomáhali, ale za zády vás pomlouvají. Seberte odvahu a konečně je pošlete do háje. Uleví se vám a budete mít klid.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jděte ven a žijte svůj život. Snažíte se ho totiž moc zjednodušit. Namísto toho, abyste své přátele někdy navštívili, píšete jim jen esemesky. Nechcete se vám nakupovat a ani jít na oběd do restaurace. Všechno si objednáváte z internetu. V dnešní době, kdy máme internet, prakticky nemusíme vystrčit z domu ani nos. Vy byste však měli, prospěje vám to.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vám by momentálně pomohlo pravidelné cvičení. Uvolněte své ztuhlé tělo. Potřebujete ho zpevnit a posílit, abyste se zbavili bolestí zad a krční páteře. Kupte si permanentku do posilovny, choďte běhat nebo si domů pořiďte nějaké cvičící přístroje.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Měli byste více komunikovat s ostatními lidmi. Zavolejte svým rodičům, zajeďte si na výlet se svými přáteli nebo pozvěte kolegy na drink. V poslední době se ostatním začínáte stranit, což vám moc neprospívá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Měli byste se věnovat nějakým ručním pracím, abyste všechny negativní myšlenky vyhnali z ven z hlavy. Prospělo by vám třeba vyšívání, sekání dřeva nebo okopávání záhonů. Pokud nemáte zahradu, naučte se vařit nová jídla.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nutně potřebujete dovolenou, jste vysílení a přepracovaní. Prospěl by vám minimálně týden volna. Pokud to není možné, najděte pro sebe alespoň tři dny a pořádně se vyspěte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Potřebujete strávit několik dní v přírodě. Nemusíte tam spát, ale zůstaňte tam pár hodin denně. Potěšil by vás klid, který potřebujete k relaxaci. Nechte všechno být a vydejte se třeba do lesa.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Potřebujete zklidnit svoji mysl. Zkuste meditovat. Vyhoďte z hlavy všechny problémy a nemyslete na nic. Zlepšit koncentraci vám pomůže jóga. Pokud ji ještě necvičíte, začněte s ní hned teď.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Měli byste o sebe více pečovat. Spěte dostatečný počet hodin denně, abyste byli odpočatí. Starejte se o svoji pleť, pijte více vody, cvičte, nejezte tučná a smažená jídla. Možná se vám do toho nebude chtít, ale v budoucnu za péči o sebe budete vděční.