Co váš partner ve vztahu nepřenese přes srdce? Horoskop napoví

Eva Vogelová

Každé znamení zvěrokruhu něco ve vztahu nesnese. Pokud se svým protějškem chcete žít, měli byste vědět, co v žádném případě nezkousne. Horoskop vám prozradí, čeho byste se měli vyvarovat.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani nemají rádi, když na nich někdo vyloženě visí. Chtějí mít samostatného partnera, který se bez něj obejde. Přímo nesnáší citovou závislost, kdy po nich jejich protějšek chce, aby spolu trávili dvacet čtyři hodin denně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci nemají rádi komunikaci v náznacích. Většinou nepochopí, co jim chcete sdělit. Chtějí, aby k nim jejich partneři byli přímí a otevření, jinak se v nich nedokáží vyznat a jsou z toho naštvaní.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou často pozitivní a mají rádi, když se lidé kolem nich cítí dobře. Nesnášejí, když jim partner zničí dobrou náladu svojí skepsí. Pokud jste pesimisti, Blíženci to s vámi dlouho nevydrží.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci milují svoji rodinu, nedají na ni dopustit. Pokud si nesednete s jejich rodiči či sourozenci, nedokáží se přes to přenést. Ať už je jejich rodina jakákoliv, pravděpodobně ji nikdy nepřestanou mít rádi kvůli někomu jinému. Pokud randíte s Rakem, připravte se na to, že budete muset sbalit i jeho rodinu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi potřebují pozornost a péči. Nesnesou, když je partner zanedbává. Pokud chcete nějaký čas trávit i se svými kamarády, Lev na vás za to bude naštvaný. Nesmíte se divit, jde totiž o velkého egoistu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou čistotné a všechno potřebují mít dobře zorganizované. Pokud máte ve svých věcech chaos a zanecháváte po sobě nepořádek, Panny to nesnesou. Dokážou kvůli tomu i vybouchnout. Mějte s nimi trpělivost a snažte si život uspořádat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy touží po harmonii a míru. Není pro ně jednoduché dosáhnout vyrovnanosti, proto nesnáší konflikt. Pokud budete často ve vztahu vyvolávat drama a hádat se kvůli každé maličkosti, snadno je vykolejíte z rovnováhy. Za to vás budou nenávidět.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři bytostně nesnášejí lež. Sami se snaží být upřímní a nic nezastírat. To stejné si přejí i od svého partnera. Pokud budete dělat něco za jejich zády, nebudou vám už tolik důvěřovat a možná by vás byli schopní i opustit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou dobrodruhové. Rádi někam neustále cestují a vyhledávají výzvy. Většinu volného času využijí k cestám. Pokud nebudete mít náladu pořád s nimi někam jezdit, neměli byste jim v tom ani bránit. Dejte jim svobodu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh je manažer vlastního života. Nemá rád, když se ho někdo snaží změnit či ovládat. Pokud se o něco takového pokusíte, pravděpodobně se s ním budete muset rozloučit, protože tohle vám vážně nestrpí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři jsou snílci. Téměř každý den chodí s hlavou v oblacích. Některé věci nedokáží bohužel vidět reálně. Měli byste je brát takové, jací jsou. Potřebují pochopení, chtějí o svých snech s někým hovořit. Život vnímají jako jednu velkou příležitost. Pokud je budete přesvědčovat o opaku, nebudete si rozumět.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou velmi vnímavé a empatické bytosti. Ve zranitelnosti vidí krásu. Pokud jste také citliví, neodsoudí vás za to, ale pochopí vás. Neměli byste jim však dělat ochránce. Když budou od vás potřebovat pomoc, řeknou si o ni samy.