Jak si zlepšíte náladu podle horoskopu?

Eva Vogelová

Každý má občas špatnou náladu, což není pro nikoho moc příjemné. Svoje pocity můžete ale ovlivnit. Horoskop vám napoví, čím si můžete zvednout náladu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Někteří lidé vyloženě nemají rádi výzvy, ale Beranům nevadí. Vědí, že když se jim něco nepodaří, svět se nezboří. Novou výzvou by pro vás mohl být běh. Ze začátku možná budete na pokraji svých sil, ale postupně si vybudujete lepší fyzickou kondici a zlepší vám to náladu. Pokud již běháte, nebraňte se dalšímu pokroku, běhejte ještě déle a zúčastněte se běžeckých soutěží.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou známí tím, že nemají rádi změny. Nechtějí příliš často vycházet z komfortní zóny, nedělá jim to dobře. Snaží si v životě udržet rovnováhu a držet své emoce na uzdě. Pokud máte špatnou náladu, naložte se do horké vany nebo si rovnou zajděte do nějaké vířivky. Hned se vám trochu uleví.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou okouzlující znamení, zbožňuje je téměř každý. Nemají moc rádi samotu, jsou společenští. Když začnou mít špatnou náladu, měli by vyhledat své nejbližší a dělat společně s nimi nějaké zábavné aktivity.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se rádi starají o ostatní. Někdy však zapomínají pečovat o sebe. Když se pro ostatní rozdají a oni je ignorují, mohou z toho být chvíli nešťastní. V tuto chvíli je ideální, aby se zaměřili sami na sebe. Cvičení a odpočinková masáž by jim mohla zlepšit náladu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi touží být středem pozornosti. Milují, když k nim lidé vzhlíží a respektují je. Chtějí být populární. Pokud máte pocit, že vás někteří lidé opomíjejí a kazí vám to náladu, uspořádejte velkou párty a staňte se na ní králi.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou inteligentní a loajální. Když na ně přijde špatná nálada, téměř nikdo si toho nevšimne, protože neustále něco dělají. Mají potřebu pořád něco organizovat. Když na ně přijde špatná nálada, měly by udělat krok zpět a udělat si klidnou chvíli pro sebe. Psaní deníku je pro ně ideální činnost, po které se jim zlepší nálada.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mají smysl pro spravedlnost. Dotýkají se jich globální katastrofy. K tomu mají ještě svých starostí dost. Někdy se cítí přehlcené. Musí v sobě roztřídit chaos a odhodit potíže, které se jich bezprostředně netýkají, aby mohly zase normálně fungovat. Pokud máte pocit, že se dusíte, vyjadřujte své myšlenky nahlas. Nejlepší by bylo, kdybyste navštívili terapeuta, který by vám pomohl.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štír je patrně nejzáhadnějším znamením celého zvěrokruhu. Na první pohled se chová jinak, než jaký uvnitř skutečně je. Lidé se v něm nedokáží moc vyznat a proto je pro něj těžké si najít dobré přátele. Když se ocitne ve špatné náladě, měl by se podobně jako Váhy někomu vypovídat. Pokud nemá komu, na řadu přichází terapeut.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelec má dobrodružnou povahu a filozofický přístup k životu. Často se raduje a je aktivní. Málokdo je tak optimistický jako on. Když na něj přijde špatná nálada, měl by opustit město a jet do přírody.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh je známý svojí tvrdou pracovní morálkou. Stanovil si cíle, kterých chce za každou cenu dosáhnout, ale má blízko ke špatným náladám. Pokud nedosáhne svých snů, je nešťastný. Měli byste si nastavit reálný plán toho, co chcete dosáhnout, jinak spokojení nikdy nebudete.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři většinou dokáží dobře čelit problémům. Špatná nálada k nim nepřichází moc často. Pokud se však objeví, není vůbec příjemná. Když se z ní chcete dostat, vyhledejte skupinové aktivity nebo na chvíli změňte prostředí, ve kterém žijete.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby mají milou a přátelskou povahu. Kdyby svět šel do záhuby, dobrovolně by se obětovaly, aby ho zachránily. Ryby o svém neštěstí často mlčí, aby tím negativně neovlivnily ostatní. Měly byste se naučit požádat někoho o pomoc a bude vám hned lépe.