Sexuální poradna pana tuleně: Nepostaví se mi

Michaela Maršálová

Dobré ráno tuleni, kamarádi si ze mě dělají srandu, že se mi líbí každá slečna. To je pravda, jenže když pak dojde s dotyčnými na sex, hned v půlce případů se mi nepostaví. Zpětně mi to nedává smysl . Vím, že vkus je zcela subjektivní věc, ale neporadil bys, přece jen, komu se v posteli raději vyhnout? S díky tvůj fanda Fanda.

Milý Fando, radu mám. Vyhýbej se holkám, které jsou moc hrrr. Není nic horšího, než když se po tobě holka sápe, hned ti sahá do rozkroku a strká ti jazyk do ucha. Snaž se hledat si holku, která se od tebe nechá dobývat, to tě určitě rozracuje dost na to, abys byl v pohotovosti. Jo a taky zkus nepít tolik alkoholu. Jestli na to vždy vlítneš po flašce vodky, není se čemu divit, že se ti zaprvé líbí každá a zadruhé se ti nepostaví. Tak lovu zdar!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!