Co vymyslet s partnerem, když je venku hnusně

Lucie Bryndová

Máte konečně volný víkend jen sami pro sebe, ale venku se žení všichni čerti? No, tak to je akorát počasí jako stvořené pro to zůstat hezky doma. Jenže co teď? Chtěli jste původně vyrazit někam na výlet do přírody a teď nemáte honem žádný náhradní plán? To vůbec nevadí. Zkuste třeba některou z těchto aktivit. Nudit se rozhodně nebudete.

  • Udělejte si pohodičku. Má být deštivý celý víkend a vám se nikam z vyhřátého pelechu nechce? Nachystejte si pěkné filmy, něco jednoduchého k jídlu a pití nebo si třeba objednejte pizzu či čínu z nedalekého bistra, zavrtejte se spolu pod peřinu a koukejte celý den na filmy nebo seriály, jezte všechno, na co máte chuť, a užívejte si jeden druhého. Někdy to vůbec není na škodu, hlavně, pokud jste měli v práci celý týden blázinec.
  • Protřiďte společné věci . Někdy je to docela legrace, když otevřete dávno netknuté krabice, šuplíky nebo skříně a odhalíte, jaká tajemství skrývají. Proberte společně staré věci. Uvidíte, že se nad tím pobavíte a zabavíte se na celý den nebo minimálně odpoledne. Staré fotky, vysvědčení nebo třeba diplomy, které jste nasbírali v mládí za své sportovní výkony. Nebo třeba objevíte zapomenuté knížky a pak si odpoledne odpočinete u prima čtení. Jestli ještě nemáte uložené věci z léta, využijte tento čas právě pro to. Zpestřit si úklid můžete třeba malou módní přehlídkou, která partnera určitě nažhaví.
  • Zajeďte načerpat inspiraci na Vánoce. Máte každý rok stejnou vánoční výzdobu? Co kdybyste vyrazili omrknout pár obchůdků a vymysleli něco nového, čím si vyzdobíte své hnízdečko lásky? Jasně, pro chlapa to třeba bude otrava, ale zkuste ho trošku zapojit do hry. Vždyť záleží přece i na jeho názoru. A při té příležitosti třeba můžete koupit ty poličky, co jste si tak přála a prosila, abyste je zajeli společně koupit, jenže na to nebyl nikdy čas. No a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.
  • Zahrajte si partnerské hry. Dostali jste od přátel loni k Vánocům nějakou deskovou partnerskou hru a ještě nebyla příležitost ani nálada ji vyzkoušet? Oprašte krabici, udělejte si třeba něco dobrého na zahřátí – svařák nebo čaj – a pusťte se do hry. Třeba se dozvíte něco nového jeden o druhém – a to samozřejmě jen v tom nejlepším. Nebo si minimálně zpestříte předehru, protože takové hry k milování prostě chtě nechtě svádí.
  • Připravte si domácí wellness. Kdo říká, že musíte jezdit zrovna někam na masáže nebo do vířivky či na kosmetiku? Napusťte si vanu s nějakou aromatickou solí či olejem a užijte si parádní koupel ve dvou. Po ní si vezměte masážní olej a vystřídejte se s partnerem v roli maséra. Nejdříve může namasírovat on vás a za odměnu vy jeho. Potom nachystejte pleťovou masku pro sebe i váš protějšek, položte se v županech do postele a chvíli relaxujte při poslechu uklidňující hudby. Kdybyste to chtěli ještě trochu vyšperkovat, zatáhněte závěsy a zapalte příjemně voňavé svíčky.