Jak v průběhu podzimu podle horoskopu vyrostete jako člověk?

Paga

Léto je divoké, podzim ve znamení mapování ztrát a nálezů. Říjen a listopad možná nebude jednoduchý, ale rozhodně vám hodně dá.

 1. Beran. Na začátku listopadu vám dojde, že nemůžete neustále předstírat, jak jste silní. To, že se občas rozpadáte, je v naprostém pořádku. Cítit se čas od času na dně není žádná slabost. Naopak. Chce to velkou sílu, abyste dokázali být zranitelní.
 2. Býk. Jsou věci, za které jste se mnoho let nenáviděli. Na podzim vám dojde, že je to ale zbytečné. Nechte si pomoct a podnikněte kroky ke svému uzdravení. Soustřeďte se na své duševní zdraví. Bylo by nebezpečné ignorovat stupňující se signály, že něco není v pořádku.
 3. Blíženec. V listopadu máte za úkol převzít zodpovědnost za své činy. Nemůžete neustále házet vinu na ostatní, nejde to napořád. Okolí ví, že nejste dokonalí. Nikdo totiž není. Místo toho, abyste byli naštvaní na všechno, co se nepovedlo, buďte dost stateční na to, abyste si stáli za svým rozhodnutím. Byť nebylo právě nejlepší.
 4. Rak. Poslední měsíce jste se cítili velmi osamělí. I když to tak třeba nebylo. Konec října vám ale vlil krev do žil a vy jste zas na koni. Cítíte se nezávislí a přestáváte o sobě pochybovat. No, alespoň tak, jak to jen Raci dokážou.
 5. Lev. Něco jste v poslední době řekli nebo provedli a nějak se vás to nemůže pustit. Ale to je dobře, protože jste to pěkně zkazili! Hlavní je, že si uvědomujete, že je třeba to napravit. Pamatujte, že na konci této cesty budete ještě silnější než na začátku. Nebuďte tak tvrdohlaví, když jde o vaše postoje.
 6. Panna. V říjnu jste upravovali své cíle a standardy. Potřebujete se hnout kupředu. Zůstali jste totiž stát na místě, které je pěkně toxické. Zkuste se soustředit na budování sebedůvěry. A nic nepředstírejte, nemusíte být za každou cenu vyrovnaní a spolehliví.
 7. Váhy. Tváříte se, že se se vším vypořádáváte a jste v pohodě, pravdou ale je, že jste k smrti vyděšení z toho vystoupit z komfortní zóny. Nechcete nic riskovat. Ale zkuste víc následovat to, co fakt chcete. Na podzim je na to ideální doba. Je brzo tma, všichni jsou zalezlí doma a vy se budete moct večer zavrtat do své práce.
 8. Štír. Konečně jste si přestali něco nalhávat. Konečně si sebe sama vážíte. Už máte jasno v tom, co chcete. Teď to sice není nic moc, ale v budoucnosti budete mnohem šťastnější. Znalosti, které jste do teď získávali, zúročíte.
 9. Střelec. V poslední době jste dost změnili priority. A dobře jste udělali. Neplačte nad ztrátami a raději si připomínejte, na čem záleží. Do konce roku máte možnost pilovat dovednosti a v roce 2019 předvést, že jste nejlepší.
 10. Kozoroh. Jste se sebou spokojení, ale chtěli byste víc. V listopadu budete přemýšlet, co můžete udělat, abyste na konci příštího roku měli ještě větší úspěch.
 11. Vodnář. Přelom října a listopadu pro vás bude ve znamení odpouštění si. Začnete si uvědomovat, že ne všechno byla vaše chyba. Ano, děláte chyby, ale dokážete se z nich poučit.
 12. Ryby. V listopadu přijdete na to, že nemusíte být aktivní každou minutu svého života. I vy si můžete dát oddych. Neustále se přetěžovat není řešení. Pomalu stanovujete své hranice a začínáte o sebe lépe pečovat. Konečně!