Děsivé: Které celebrity mají temné rodinné tajemství?

Redakce

Ani světu showbyznysu se nevyhnul kontakt se záhrobím. Někteří dokonce jako by náhodou i hrají ve filmech, s nimiž je spojuje mnohem víc než tučná částka na účtu. Přečtěte si jejich příběhy a třeba přijdete na to, proč je jejich kouzlo mocnější než u jiných.

Pradědeček Taylor Swift podnikal s mrtvolami

Pradědeček popové zpěvačky nenahrával desku Elvisovi, ale podnikal v oblasti kopání hrobů. Pohřebního zřízence dělal ve Filadelfii roku 1900, ale nejspíš ho někdo z nemrtvých proklel, protože se mu v tomto byznysu příliš nedařilo. Situace se obrátila k lepšímu, teprve když se stal realitním makléřem.

Emma Watson není ve skutečnosti mudla

Svět je živoucí paradox. Proto herečka má Emma Watson, představitelka Hermiony Granger ve filmovém zpracování knih o Harry Potterovi, v rodině skutečnou čarodějnici! Dokládá to historický rodokmen vypracovaný anglickými odborníky. Pan Watson byl spřízněný s Joanou Playle z Essex Country, která byla roku 1592 odsouzena za čarodějnictví.

Harry & Hermione Dance

Heleně Bonham-Carter pomohl duch s daní z nemovitosti

Ano, ani další herečka z filmu o chlapci s nadpřirozenými schopnostmi neušla našemu hledáčku. I ona má temné tajemství. Její vzdálený bratranec dostal v roce 1957 díky nepřizpůsobivému duchovi 10 % slevu na daních z nemovitosti. Je snad náhoda, že se v našem výčtu objevila už druhá hvězda z čarodějnického filmu? To asi těžko.

Bizarní smrt pádlem v rodině Kingových

Genetická informace se prý dokáže nést i několika generacemi. Slavný spisovatel Stephen King je toho jasným důkazem. Jeho temná stránka je možná podpořená tím, že jeden z jeho pra-pra dědečků schytal od bráchy vražednou ránu do hlavy. Prý se tak stalo při sebeobraně. Ale co se na jezeře opravdu stalo, to už se asi nedozvíme.

Robert Pattinson má v krvi slavného Drákulu

Což taky nevypadá jako náhoda, schválně se příště místo jeho očí, těla nebo těch úžasných vlasů (a rtů, barvy duhovek, rukou…) zaměřte na jeho zuby. Rodokmen ho přes stranu otce prince Williama a Harryho, s nimiž je taky spřízněný, spojuje se slavným strýcem. A tím nebyl nikdo jiný, než Vlad Tepeš alias kníže Drákula.

Herec z Krotitelů duchů měl pro svou roli zásadní předpoklady

Není divu, že se Dan Aykroyd proslavil jako jeden z týmu krotitelů duchů. Navazování kontaktu se záhrobím má v krvi. Jeho děda Maurice Jas Aykrouyd byl sice telefonní inženýr, ale ze svých kolegů dost často tahal informace, jak zapojit vysoce vibrační krystalové rádio, které chtěl využít pro kontaktování světa na druhé straně řeky Styx. Jeho syn zažil jako chlapec několik seancí a o této problematice dokonce vydal několik knížek. Není divu, že se to přeneslo i na Dana.

Houdini pracuje na dalších tricích ze záhrobí

Jeden z nejslavnějších kouzelníků všech dob zemřel na Halloween. Údajně se mu nepodařilo uniknout při triku před peritonitidou. Nebyl to pro něj zrovna náročný trik a nám se nechce věřit, že by tento mistr svého řemesla „houdinizoval“ jakoby náhodou zrovna v den, kdy je hranice mezi živými a mrtvými nejtenčí. Nechtěl být spíš na celou věčnost součástí světa mrtvých, stejně jako těch živých?