Jací jsou lidé kolem vás v posteli? Poznáte to podle jejich znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Zajímá vás o někom z okolí, jaký je v sexu? Můžete se to dozvědět podle jeho znamení.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Beran je nenasytný lovec. V posteli se nepodřizuje, má rád dominanci. Nebrání se novým věcem, které ještě nikdy nevyzkoušel. Snadno se pro ně nadchne, avšak musí během nich zůstat nadřazený.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Býci hledají v sexu něco víc. Pohlavní styk s osobou, kterou milují, je pro ně nejpřijatelnější. Často nechávají na tom druhém, aby je v posteli vedl. Romantická předehra pro ně není problém. Mají rádi, když mohou podrobně prozkoumávat tělo toho druhého.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Blíženci si v posteli rádi hrají a experimentují. Dokáží se při něm i smát. Tichý sex rozhodně není nic pro ně. Divoké postelové hrátky pro ně nepředstavují žádný problém. Občas mají při něm tendenci i s protějškem komunikovat. To však ostatním většinou vadí.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Raci jsou mistři v sexu, těžko najdete lepší milence. Snaží se na sobě pracovat, zkoušejí a zkoumají nové techniky. Chtějí být v posteli čím dál lepší. Rádi plní protějškům jejich tajná přání. Neopovrhují něžnou romantikou ani divokým sexem. Primárně jim v posteli nejde o lásku, ale o dovednost a požitek.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Lvi milují vášeň. Sex si dokáží užívat. V prvé řadě jim jde však o to, aby si to s nimi v posteli užil i jejich protějšek. Největší radost jim udělá, když orgasmus zažije jejich postelový protějšek, nikoliv oni sami. To platí hlavně pro muže.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Panny nejsou zas tak nevinné, jak to o nich napovídá název jejich znamení. Milují jemné doteky. V posteli nemají rády nečinnost ze strany protějšků. S takovými lidmi se za chvíli v posteli totiž začnou nudit.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Váhy jsou velcí romantici. Nepotřebují v posteli moc experimentovat. Vystačí si i se stereotypním sexem. V posteli jsou spíše submisivní. Navíc pohlavní styk není pro ně to hlavní, co očekávají od vztahu. Jde jim spíše o lásku, podporu a jistotu.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Štíři jsou v sexu dost často podceňováni. Na venek působí docela klidně. Nikdo by o nich neřekl, že mají extrémně rádi sex a strašně moc po něm touží. Dokáží to velmi dobře před svým okolím skrývat.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Střelci jsou v posteli velmi pozorní milenci. Ve svém životě jsou to dobrodruzi a často se do nějakých situací vrhají po hlavě, ale v sexu to mají jinak. Tam jdou na všechno velmi pomalu a opatrně.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Kozorohové často dokáží v posteli působit chladně. Vědí to o sobě, a proto někdy raději předstírají, že nejsou. Neumí se moc dobře přetvařovat, ostatní na to dřív či později stejně přijdou.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Vodnáři jsou pro své okolí velmi svůdní a přitažliví. Sex neberou na lehkou váhu. Musíte si k nim nejdříve najít cestu a po nějaké době vás možná k sobě do postele pustí.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Ryby se dokáží o sexu otevřeně bavit. K sobě do postele hledají někoho stejně otevřeného. Chtějí si povídat o tom, co mají v sexu rádi. Věří, že pro kvalitní sex, je potřebná hlavně komunikace.