Jak se zavděčíte novému partnerovi? Napoví jeho horoskop

Eva Vogelová

Zamilovali jste se do někoho, ale nevíte, jaké má ve vztahu priority? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí a díky tomu můžete dát svému protějšku, co potřebuje.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Pokud jde o vážný vztah, Berani nehrají žádné hry. Jednoduše chtějí, aby jim jejich protějšek věnoval spoustu pozornosti a upřednostňoval je před ostatními. Od partnera očekávají upřímnost. Ta je pro ně velmi důležitá.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Býci jsou sice tvrdohlaví, ale umí být také neuvěřitelně citliví. Od protějšku očekávají projevy náklonosti a empatie. Potřebují si s partnerem vzájemně porozumět. Pokud ho nějakým způsobem zradíte, trvá jim dlouho, než vám dokáží odpustit. Důvěra je u nich na prvním místě.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Blíženci si rádi užívají života. Jsou energičtí a dokáží se radovat z maličkostí. Ve vztahu potřebují vzrušení, jinak se s protějškem začnou nudit. To je pro ně důvod k rozchodu.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Raci očekávají od svého partnera věrnost. Zahýbání absolutně netolerují. V tomto jsou velmi zásadoví. Sami jsou svým protějškům věrní. Nikdy by se nestalo, že by svého milovaného podvedli.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Lvi jsou sebevědomí a rádi se obklopují lidmi. Nehroutí se z každého neúspěchu, věří si. Vedle sebe potřebují protějšek, který na tom bude podobně – nebude mu chybět sebejistota a bezstarostnost.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Panny jsou milé duše, kterým záleží na ostatních. Chtějí mít laskavého a hodného partnera, který pociťuje empatii i ke svému okolí.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Váhy jsou mírumilovní diplomati. Mají rády harmonii a klid. Vyrovnanost se snaží uplatnit ve všech oblastech svého života, aby byly v psychické pohodě. To platí i pro vztahy. Nemohou žít s někým, kdo do jejich života vnáší chaos a nerovnováhu. Pokud s někým takovým chodí, ten dotyčný je pravděpodobně táhne ke dnu. Potřebují jistotu a řád.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Štíří jsou nejpodezíravější znamení z celého horoskopu. Blíž si k sobě pustí jen málo lidí. Do vztahu jdou s někým až ve chvíli, kdy mu začínají opravdu důvěřovat. Pokud spolu začínáte chodit, věří ve vás. Nezklamte jejich důvěru.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Střelci mají svobodné, bezstarostné a nezávislé duše. Díky tomu se čas od času dostanou do problémů. Z toho důvodu potřebují zodpovědného partnera, na kterého se mohou spolehnout. Oni totiž takoví vždycky nejsou.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Kozorohové si v životě cení lidí, kteří odvádí tvrdou a poctivou práci. Myslí si, že člověk, který prosperuje v zaměstnání, bude schopný svědomitě budovat vztah. Oni sami jsou toho totiž příkladem.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Vodnáři jsou rebelové. Potřebují vzrušení. Pro ně je důležité, aby byli se svým protějškem názorově ve shodě. Pokud tomu tak není, přicházejí velmi hlučné hádky. Pokud se s Vodnáři nebudete ve většině postojů a názorů shodovat, váš vztah bude jako na houpačce.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Ryby jsou nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Touží po pozornosti a intimitě. Potřebují mít vedle sebe někoho, kdo je bude opravdu milovat a zůstane s nimi v dobrém i ve zlém.