Jak zapůsobit na lidi v klubu, které neznáte? Díky aplikaci Just Look!

Redakce

Tohle je nový způsob, jak se seznámit s lidmi a ukázat své kvality! Jak to funguje?

V dnešní době máme mnoho možností, jak se zkontaktovat se svými kamarády, ať už díky sociálním sítím či moderním technologiím. Jak je to ale se seznámením s cizími lidmi?

Jen tak si neznámeho člověka na Facebooku nepřidáte a tak bylo asi jedinou možností, jak někoho potkat, využít známé kamarádů nebo poznat někoho v klubu. Ale kdo je takový odvážlivec, aby se šel seznamovat s úplně cizím člověkem? 

Teď už se ostýchat nemusíte, díky moderním technologím je tu nová možnost, jak se spojit s cizími lidmi, a to dokonce po celém světě.  To vše díky aplikaci Just Look.

Dostanete úplně jiný pohled na seznamování s lidmi kolem sebe. Jak se používá?

Představte si, že jste na diskotéce, kde se vám líbí nějaké dívka či kluk a vy nevíte, jak na ni / něj promluvit. Pokud používá aplikaci Just Look, uvidíte ji / ho po pár kliknutích na svém displeji. Můžete vidět fotografie a také zanechat na profilu komplinent či jiný vzkaz. Není to super?

Dokonce i když si noc na parketě nebudete pamatovat, můžete v aplikaci klinout na náložku „včerejší noc“ a aplikace ukáže profily lidí, kteří se kolem vás pohybovali. Seznámení bude tak hračka a zábava.

3 tipy na aplikace pro milovníky umění: Objevujte, tvořte, sdílejte!
Nová aplikace pro děti: Mohou si tam vyzkoušet, jak se správně zachovat v krizových situacích