Káčin zápisník: Free the prsa aneb 4 důvody, proč je letní život bez podprdy nejlepší

Kateřina Horáková

Jak jsem párkrát velmi decentně naznačila v předchozích Zápisnících, zhubla sem. Mimo jiné to znamená malý prsa, takže i možnost nenosit podprdu. Dámy, dovolte mi říct: je to blaho!

Když máte obří melouny, bez podprdy to moc nejde. Čert vem estetiku, ale tahat volně poletující, houpající se a visící kila navíc jen tak bez opory, to je vo život! Nebo spíš vo záda. Proto si letos maximálně užívám, že se moje prsa dostala na velikost, která si může dovolit nenosit podprdu zcela bezbolestně. Řeknu vám, o tomhle sem snila celej život a je to neskutečný blaho.

Přináší to řadu výhod, velký pohodlí a taky velmi lichotivý situace. Tuhle sem si kupříkladu koupila upnutý červený šaty s holejma zádama, pod který se nenosí nejen podprda, ale vůbec nic. Tak si tak du po Dlouhý, proti mně pár, holka, kluk. A ten kluk mi tak moc koukal na prsa, až z toho zakop, načež se mu jeho dívka totálně vysmála. Já sem se taky zasmála, všichni sme se na sebe zasmáli, byl to hezkej moment.

Důvody

Pokud na to máte prsa a bojíte se ty nepohodlný ohrádky pro divokou kozí zvěř zahodit, protože by to třeba blbě vypadalo, kašlete na to. Vymyslela jsem čtyři důvody, proč je chození bez podprsenky, obzvlášť v létě, super a měly byste se na něj vrhnout. Koneckonců, některý chlapi maj určitě větší a neforemnější prsa než vy a podprdy taky nenosí, tak vo co de.

  1. Bradavky pod oblečenim, nejvíc hot věc na světě

Ne nadarmo jsou ty nejvíc sexy fotky na Instagramu označený hashtagem #nobra. Vykozit se úplně není nutný, vykozit se v krajkový podprdě je laciný. Ale bradavka, co se rýsuje pod bílym, nedejbože mokrym trikem? Slovy klasika, to by ani tak superhetero člověk jako já z postele nevykopal. Kdyby to šlo, zaplatila bych nějaký holce, aby v takovym úboru seděla nonstop u mě v pokoji jako dekorace.

  1. Free prsa, free duše

Na mě osobně má odhození podprsenky efekt blahodárnýho balzámu na duši. Stal se ze mě mírnej hippík a náramně si to užívám, protože to tak v létě podle mě má bejt. Když se přestanete každý ráno svazovat kusem oblečení, protože vám někdo kdysi řek, že „je to vhodný“, hrozně se uvolníte, fakt.

  1. Žádný rýhy

Dře to, svědí to, pálí to a nechává to po sobě potupný rudý otisky na ramenou a na zádech. Když se nedejbože trochu přismahnete, je to vyloženě peklo. Kdo vo tohle stojí? Já teda ne!

  1. Žádnej pot

Jako nějakej jo, ale rozhodně ne žádnej navíc a hromadící se. Navíc, většina chladivýho, lehkýho, světlýho oblečení se musí nosit bez podprdy, takže… Rozumíme si.

Takže dámy, mějte rády svá prsa a jejich přirozený tvar a pohyblivost. Koukejte je vyvětrat a buďte spoko!