Nedělní SuperStar: Hity Karla Gotta a duety. Poslechněte si rozhovor s Gottem!

Redakce

Dnes večer je už 5. finále Česko Slovenské SuperStar. Poslední šestici finalistů čekají písně Karla Gotta a také duety. "Ty písně jsem nevybíral já. Poslechl jsem si pouze nahrávky finalistů a dal každému z nich radu," řekl Kouli.cz zpěvák, který se dnes přímého přenosu SuperStar z Bratislavy zúčastní také. Do slovenské metropole přijede s celou svojí rodinou. Během galavečera dokonce společně s porotkyní Darou Rolins zazpívá novou verzi jejich hitu z 80. let Zvonky štěstí. "To bylo přání Dary, abychom tuto píseň zazpívali. Uslyšíte ji ve swingové verzi," prozradil dnes ráno Gott v rozhovoru pro Frekvenci 1. "Favority mezi finalisty nemám, ale už vím, koho si rád v budoucnu poslechnu," dodal zpěvák, který s největší pravděpodobností dostane příští týden v sobotu už 35. Zlatého Slavíka své kariéry. (lbp)
Rozhovor s Gottem si poslechněte tady
.

Hity z repertoáru Karla Gotta:
Martin Chodúr
Oči má sněhem zaváté, Denis LachoVčelka Mája, Miro ŠmajdaC´est La Vie, Dominika StaráLásko má, Monika BagárováUž z hor zní zvon, Jan BendigCesta rájem.
Poslechněte si Gottovy verze písniček

Duety:
Chodúr/Bendig – George Michael & Elton JohnDon´t Let the Sun Go Down On Me, Stará/Šmajda – Ronan Keating & LuluWe´ve got Tonight, Bagárová/Lacho – Luther Vandross & Mariah CareyEndless Love