Nejlepší aplikace pro kočkomily: Díl 1.

Pavla Gabrhelíková

Vývojáři nezapomněli ani na naše kočičí přátele. Appky vám pomohou kočku zabavit, když už vám poleze na nervy, protože změní váš tablet v destičku plnou zábavy. Myslíme, že přijdou vhod zejména těm majitelům koček, kteří nemají možnost vypustit je ven.

Game for cats

Aplikace Game for cats promění váš tablet v regulérní kočičí hračku. Sami můžete zvolit jednu ze dvou her: Buď bude kočka honit laser, nebo myšku. Appka dokáže zvíře zabavit na poměrně dlouhou dobu. Jen rada na závěr: Nezapomeňte svůj displej opatřit ochrannou fólií!

Game for Cats

Mouse app

Aplikace pro větší masochysty. Po obrazovce tabeletu běhá myš, kterou kočka loví. Vaše kočka si ze všeho nejvíc zamiluje zvuk, který myš vydává potom, co ji uloví. Vy z toho ale za chvíli zešílíte.

Mouse App

Human to Cat Translator

Nevíte, jak vaší kočce říct, že toho máte dost? Nebo ať se jde za vámi pomazlit? Stejně jako v ostatních případech, kdy nerozumíte cizímu jazyku, použijte překladač! Není ale jisté, že vám pak kočka nebude skákat celou noc po hlavě, za to už neručíme.

Human to Cat Translator Amazon

Cat Alone App

Funguje na stejném principu jako Mouse app, ale máte na výběr z více možností. Přeferuje vaše kočka nohu trčící zpod peřiny nebo laserové světlo? Vyberte si!

Cat Alone Map