No tak to snad… Osmá série Hry o trůny bude až v roce 2019!

ahu

Pokud jste doufali, že se už příští rok dozvíte, jako to dopadne s postavami ze Hry o trůny, musíme vás zklamat, přátelé. Tvůrci to oficiálně sice ještě nepotvrdili, na 90% to ale vypadá, že se poslední sezóny seriálu dočkáme až počátkem roku 2019.

Ach jo; tak to vypadá, že osmé a finální řady Hry o trůny se dočkáme ještě později, než jsme si původně mysleli. Nejprve se šuškalo o konci roku 2018 – to by nebylo tak hrozné, vzhledem k tomu, že na každou řadu se čekalo plus mínus rok – teď se ale objevilo jaro 2019. Co výrobu zdrží?

Problém je hned ve dvou věcech. I když se začíná natáčet už teď, v osmé sérii nás údajně čeká nejvíc bojových scén v historii seriálu, navíc budou pěkně žhavé. Minimálně uvidíme střet normálních draků s tím ledovým a také bitvu obyvatel Západozemí s armádou nemrtvých, kterou vedou Bílí chodci.

Doposud se navíc často natáčelo ve dvou štábech na dvou různých místech zároveň, v závěrečné sérii se ale většina postav setká a bude se nacházet na stejném místě. To práci dost zpomalí, a tak je poslední klapka plánována až na léto 2018. Následovat bude asi nejnáročnější postprodukce, jakou trikoví mistři televize HBO zažili.

Zároveň se objevila zpráva, že natáčení prodlouží svatba Kita Haringtona aka Jona Snowa. Jedna z hlavních hvězd série si zkrátka vymohla pauzu.

Holt nám nezbývá než počkat. Fakt super.

Hra o trůny – 7. série trailer