Proč se vám přátelé vzdalují? Prozradí to horoskop

Eva Vogelová

Máte pocit, že se od vás přátelé vzdalují? Možná to není pouhý pocit, ale skutečnost. Zjistěte, co děláte podle horoskopu špatně.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V poslední době vám dělá problém vidět v životě nějaký smysl. Většinu činností děláte spíše mechanicky a nenacházíte v nich zalíbení. Ztrácíte zájem o život i přátele. Když vaši kamarádi vidí, že nevyvíjíte žádnou iniciativu k udržení přátelství, ztratí o vás postupně zájem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jste ten typ člověka, který ostatním říká, jak by se s ostatními hrozně rád sešel, ale nikdy to neudělá. Potkáte třeba někoho známého v obchodě, vyměníte si s ním několik slov a nakonec dodáte, že byste se měli konečně už někdy sejít. Sami však víte, že k tomu nikdy nedojde.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dokončili jste školu, kde jste se přátelili s několika lidmi. Ve chvíli, kdy jste začali pracovat, své bývalé kamarády jste ztratili. Možná bydlíte nyní každý jinde a nechce se vám za přáteli dojíždět. Kromě kolegů z práce se s nikým moc nestýkáte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Veškerý svůj čas věnujete partnerovi. Ten má absolutní přednost před přáteli, což je chyba, protože vám mohou časem chybět.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nemáte problém ostatní vést, jste populární, ale najít si skutečné přátele pro vás není snadné. Občas to s vedením lidí přeháníte, protože jste k nim moc odměření. Ostatní k vám nemohou proniknout.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Snažíte se být v očích ostatních dokonalí. Pracujete na tom, aby vynikl váš sociální status. Nemáte moc času ani energie na udržování opravdových kamarádství. Vaše přátelství s ostatními lidmi klouže po povrchu a vy se divíte, že nemáte skoro žádné přátele.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máte s přáteli jednostranný vztah. Není divu, že pociťujete jejich ztrátu, když hlavním iniciátorem setkání jste tu hlavně vy. Zahrnujete je různými plány o tom, co všechno byste spolu mohli zažít. Problém je v tom, že se vaši kamarádi neustále odvolávají na to, že nemají moc času. Možná vyvíjíte zbytečně moc inciativy. Zkuste trochu zvolnit a možná se vám někdo z vašich přátel brzy ozve.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pracovní život oddělujete od osobního. Kolegy do soukromí nepouštíte. Problém je v tom, že spoustu svého času trávíte v práci, takže nemáte moc šancí poznat někoho nového a sblížit se s ním.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Když vám přátelé nabízejí, že se s vámi sejdou, odmítáte je. Buď nemáte čas, nebo se vám nechce. Měli byste s tím něco udělat, nebo o ně za chvíli přijdete.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máte rádi svoje pohodlí. Když nejdete do práce, většinou neopouštíte okolí svého bydliště. Potřebujete si od všeho a od všech odpočinout. Nemáte moc energie na schůzky s přáteli a z toho důvodu vám jich moc nezbylo.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nedá se s vámi moc dobře domluvit. Když vám někdo napíše, čeká dlouho na odpověď. Z pohledu vašich přátel to vypadá, že o ně už nemáte zájem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Trávíte čas se špatnými lidmi, kteří by za vás ruku do ohně nedali. Lidmi sice obklopení jste, ale cítíte se osamělí, protože vám chybí opravdoví přátelé.