Rádio srdcem pro Život dětem: Pomozte nemocným dětem i vy!

mim

V pondělí 5. listopadu začala ve všech obchodech společnosti Lidl sbírka Srdce dětem na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi. Jejím pořadatelem je o.p.s. Život dětem, která nemocným dětem pomáhá již devatenáct let. Se sbírkou se budete v obchodech Lidl potkávat až do 18. listopadu.

Srdce dětem je tradiční sbírka, která se koná ve všech prodejnách Lidl již po osmé. Za tu dobu se zásluhou sbírky podařilo zlepšit život 2 756 nemocným dětem.

Těžká situace

I v tomto roce si můžete u pokladen zakoupit samolepku ve tvaru srdíčka za minimální částku 30 korun. Přispějete tak dětem, které pomoc skutečně nezbytně potřebují.

Jedná se o rodiny s vážně nemocnými dětmi, které potřebují celodenní péči, takže rodina musí žít z jednoho platu. Bohužel se často stává, že na tuto péči, která je náročná jak fyzicky, tak finančně, zůstane jenom jeden z rodičů a dostává se tak do velmi svízelné finanční situace.

25 milionů

V roce 2017 se v rámci sbírky Srdce dětem podařilo získat pro nemocné děti úžasnou částku 25 000 000 korun. Přitom od zákazníků získala o.p.s. Život dětem pro nemocné děti 24 117 827 korun a společnost Lidl tuto nádhernou částku doplnila na 25 milionů korun. Za to všem patří skutečně velký dík.

Prosíme, přijďte i tento rok do některého z obchodů společnosti Lidl a přispějte nemocným dětem zakoupením samolepky. Kolik nemocné děti získají tentokrát, se dozvíte 8. prosince na Staroměstském náměstí v Praze na koncertě Rádio srdcem pro Život dětem. Nemocné děti můžete podpořit taky zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS ŽIVOT DETM 60 na číslo 8 77 77. Děkujeme.

Generální partner koncertu je společnost LIDL.