Robbie Williams: Desku Take the Crown čekejme 5. listopadu

Redakce

O comebacku Robbieho Williamse jsme informovali nedávno (zpráva). Nyní přihazujeme novinku: sólovka, na které Robbie maká poslední týdny, vyjde pod jménem Take the Crown a s pořadovým číslem devět 5. listopadu 2012.

"Po reunionu a zlomu v mojí kariéře, který mě v mnoha směrech nabudil, jsem se chtěl vrátit zpět se silným sólovým albem. Mojí hlavní prioritou bylo napsat písně, které nejen já, ale i celý svět bude považovat za hity. Jsem velmi nadšený," dodává k obsahu nové desky sám interpret.

Poslechněte si Robbieho v YouRadiu

Nove album natáčel Robbie v Los Angeles. Produkce celé desky se ujal Jacknife Lee (U2, Snow Patrol, R.E.M., Bloc Party nebo Kasabian). Výsledkem je jedenáct písní, singl Candy bude mít premiéru zanedlouho.

Candy Robbie napsal se svým kolegou z Take That Gary Barlowem. “Je to letní píseň o dívce, která si myslí, že je úžasná. Ona by i mohla být, ale je svým způsobem trošku podlá."

Robbie Williams prodal více než šedesát miliónů alb, získal rekordních sedmnáct Brit Awards a šest z jeho alb se objevuje v první stovce nejprodávanějších desek v historii Velké Británie. Navíc se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů – v roce 2006 během jediného dne totiž prodal více než 1,6 miliónů lístků na turné. (sli)