Rozhovor ze zákulisí prvního nevěstince s realistickými pannami u nás

mim

Nevěstinec s erotickými pannami Naughty Harbor, první svého druhu v České republice, sídlí v centru Prahy a otevřen je denně od 9 do 22 hodin. Klient má na výběr aktuálně ze tří erotických panen a erotický zážitek si může pořídit již za 1 200 korun. Přečtěte si rozhovor o zákulisí takového podniku s manažerkou Anežkou.

Co může zákazník v Naughty Harbor očekávat a kolik ho to bude stát?

Zákazník může očekávat 30 min, 1 hodinu a nově dokonce dvě hodiny pronájmu reall doll, se kterou může zažít jeden, či více erotických zážitků. Jakým způsobem dojde k uspokojení je na něm, může vaginálně, análně a orálně. Naše služby neustále vylepšujeme na základě potřeb našich klientů. Aktuálně tedy nabízíme novou službu, “švédskou trojku“, protože právě po takovém zážitku se dvěma pannami se naši klienti ptali. Pro naše návštěvníky, především ty pravidelné, máme přichystanou i řadu výhod. Například po třetí návštěvě máme pro klienty trvale nižší ceny, ke druhé návštěvě dostávají nový obleček pro svou reall doll. Nabízíme i možnost darování některé z našich služeb prostřednictvím dárkových poukazů. Zákazník může dále očekávat naprosto sterilní pannu připravenou díky profesionální proceduře přímo k použití, bez nutnosti nějaké vlastní přípravy, jako by tomu bylo s takovou pannou doma. Vyhne se tak vlastnímu čištění, přenášení, oblékání a pudrování panny. Vše už je připravené.

Jak to všechno vzniklo?

Je to něco naprosto inovativního. Věříme, že to, co můžeme vidět v některých sci-fi filmech, jako je Blade Runner a další, kde jsou naprosto normální robotické společnice, bude časem něco naprosto normálního. Tento obor je v naprostém počátku a my chceme chci být u jeho zrodu a stát se tak dominantním hráčem na trhu. Věříme, že tento obor zachrání spoustu manželství. Obecně se ví, že opravdu převážná většina klientů platících za sex, jsou muži. Důvody jsou jasné, stereotyp v manželství a další. A tohle je řešení. Je jasné, že manželka bude vždy raději, když zjistí, že její manžel používá pouze sofistikovanější erotickou pomůcku, než že chodí někam za milenkou či společnicí. Motivuje nás to, že můžeme skutečně změnit svět a stát u něčeho revolučního.

Setkali jste se při budování podniku s obtížemi?

Bylo obtížné získat vhodný pronájem nemovitosti. Většina majitelů nemovitostí se totiž bojí a nechtějí pronajmout prostory k tomuto účelu. V dnešní době je sex a jeho pestrost velké tabu, otázka je ale proč? Je to něco naprosto normálního, někdy až zbytečná konzervativnost v sexu je právě důvodem nevěry, a přitom zde je tisíce možnosti, jak si sexuální život se svým partnerem zpestřit, stačí když se o tom bude více mluvit a nebrat to jako tabu.

Kde jste se inspirovali?

Inspiraci máme samozřejmě v Japonsku, kde je tento obor již „normální“.

Jaké jsou vaše plány?

Plán je do jednoho roku otevřít další pobočku mimo Prahu v Brně, případně v zahraničí v jedné z okolních zemí.

Kam se podle vás ubírá virtuální svět?

Vzhledem k růstu online života a menší fyzické interakce mladé generace Z je trend naprosto jasný a hraje v náš prospěch. Je předpoklad, že fyzické seznamování bude na ústupku, dnešní děti jsou méně sociální, proto seznámení v reálném světě bude pro tyto generace obtížnější, zároveň se ale zvyšuje povědomí o sexuální pestrosti právě vlivem internetu, virtuální reality a podobně.