Sexuální poradna pana tuleně: Jak přiměju holku k análnímu sexu?

Michaela Maršálová

Nazdar tuleni, potřeboval bych poradit. Jak přiměju holku k análnímu sexu? Té mojí se do toho nechce a já bych to rád praktikoval, mám to rád... Díky za odpověď, měj se, Vašek.

Ahoj Vašku. Rozhodně ji nesmíš nutit. Čím víc ji budeš tlačit (doslova), tím míň se jí bude chtít. Radím ti nechat to teď chvíli u ledu a čekat, až s tím přijde sama. Většina lidí je zvadavých. Jestli to ještě nikdy nedělala, bude to chtít časem vyzkoušet, věř mi. Jestli s tím má špatné zkušenosti a ty to víš nebo jsi dokonce jejich součástí, slib jí, že příště to tak bolet nebude a pak si dej záležet, abys dostál svého slova. Takže pořádně promazat! A když řekne, že už stačilo, respektuj to. Přeju hodně štěstí a dej pak vědět, jak se to povedlo!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!