Tip: Elliphant, drzá kámoška od MØ, míří v pátek do MeetFactory

Redakce

Pražský klub MeetFactory nepolevuje v ďábelském tempu organizace skvělých koncertů. Po podzimu, kdy se tu vystřídali Sohn, Son Lux, Serengeti nebo Tune-Yards, se na 27. únor chystá vystoupení švédské rapperky s výlety k elektronice Ellinor Olovsdotter alias Elliphant. Lednový termín musel klub zrušit, ovšem z důvodů fanouškovi milých: zpěvačka chystala nový materiál. 

Poslechněte si Elliphant v Youradiu

Elliphant, devětadvacetiletá blondýna v teplákovce a kšiltovce, která pracovala s Diplem i Skrillexem, vydala loni výborné pětitrackové EP One More se stejnojmenným hitovým duetem s dánskou kolegyní (znáte z Colours of Ostrava), za sebou má ale i povedenou klasickou desku A Good Idea. Její tracky ovlivněné britskou dubovou scénou, již procestovala a prozkoumala, zní, jako kdyby se M.I.A. dala na pop, mají ale úplně stejnou energii, drajv a drzost.

Koncert , MeetFactory nakonec musel zrušit., ovšem samostatný set Elliphant bude zcela jistě stát za to. Vstupenky stojí ještě pořád 350 Kč v předprodeji přes web MeetFactory. (red)