Tipy na TV seriály, které můžete sledovat online

mim

Řadu zahraničních seriálů můžete sledovat zdarma online a nečekat na reprízu v televizi. Podívejte se na naše tipy z nabídky kanálu AXN.

  • S.W.A.T. (USA). Novou americkou akční kriminálku S.W.A.T. v hlavní roli s charismatickým Shemarem Moorem můžete sledovat nyní i online. Jakým výzvám bude čelit jednotka speciálních zbraní a technik tentokrát? Jak se vyvine přísně utajovaný vztah Honda s jeho sexy nadřízenou?
  • Candice Renoir aka Policajtka Barbie (Francie). Nelákají vás nejnovější zbraně ani střílečky, ale detektivky máte rádi? Možná je pro vás ideální Candice Renoir, přezdívaná Columbo v sukních. Kvalitou (a zdánlivou nevýhodou) této francouzské komisařky je to, že je za každých okolností svá – a to i ve svých neortodoxních vyšetřovacích metodách. To občas budí u kolegů nedůvěru, Candice však všechny případy ladně a s přehledem dotahuje na jedničku, i když jí jako rozvedené mámě dělají občas starosti její čtyři děti. A jak k tomu všemu bude zvládat ještě nový vztah? Sledujte online celou první řadu a aktuálně i premiérovou druhou řadu! Ve Francii je tato odlehčená detektivka s Cécile Bois v hlavní roli natolik úspěšná, že se natáčí pátá řada. Seriál dostal český název „Policajtka Barbie“.
  • Zlato (Francie). Přitahují vás cesty na druhý konec světa, navíc s příslibem dobrodružství a honbou za drahým kovem? Pak je pro vás ideální moderní gangsterka Zlato odehrávající se ve Francouzské Guyaně. Kromě napětí a exotiky se můžete kochat úchvatnými záběry z amazonského pralesa a nechat se strhnout latinskoamerickými rytmy. Ve Francii se tento seriál stal trhákem (Canal+ měl rekordní počet stažených dílů) a nyní se už natáčí druhá série. Jakým rizikům musí čelit mladý student geologie z Paříže, chce-li zůstat ve zlatokopeckém gangu? Teď se můžete podívat online na první díl a ve středu 7. března ve 21:00 se na AXN můžete těšit rovnou na dva další díly této série.