Video: Katarína Knechtová je zpátky s autorským lovesongem

Redakce

Zpěvačka Katarína Knechtová má nový singl s názvem Naveky. Hudbu i text k této skladbě napsala sama, ke spolupráci ale opět přizvala Christiana Eignera, jenž nahrával s Depeche Mode a s Knechtovou chystal už předchozí sólovku Tajomstvá.

„Myšlenka písně Naveky spočívá v mém přesvědčení, že člověk si až do konce života nese v sobě odrazy osoby, kterou miloval, i když z jeho života odejde,“ vysvětluje Knechtová. Skladba se nahrávala v Rakousku, doma u Knechtové a ve Studiu 7 v Prešově. 

Poslechněte si Katarínu Knechtovou v Youradiu

„Spolupracovala jsem opět s Christianem Eignerem a zároveň s jeho přítelem Nikem Stoesslem. Zkoušela jsem dělat i s jiným producentem na jiné písni, ale Chris postavil laťku velmi vysoko a já jsem nebyla spokojená. Spolupráce S Christianem byla tentokrát jiná, už jsme pracovali jako přátelé. Ve studiu u něho doma jsme nahrávali a večer jsme grilovali. Myslím, že pohoda je cítit i z nahrávky,“ dodává.

Videoklip k písničce se pak natáčel na opuštěných památnících v Srbsku, Bosně, Chorvatsku a v Košicích. Ve videu hraje Juraj Hrčka, kterého si Katka sama vybrala.Do prostředí monumentální architektury jsme umístili člověka, který někoho ztratil. Bloudí a objevuje fragmenty památníků, jakousi zvětšeninu člověka, se kterým opět touží být,“ vysvětluje režisér Martin Kazimír.

V současné době zpěvačka objíždí koncerty na Slovensku, do Česka se cyhstá příští rok. S sebou si vezme cimbálovku Cigánski Diabli. (red)