Video: Zavzpomínejte si na výstavu nahých žen Voayer

mim

V tomto roce se Výstava skutečných nahých žen konala poprvé v prostorách galerie, a to hned v Galerii Tančící dům, v němž touží vystavovat nejeden světový umělec. Během pěti výstavních dnů viděly tisíce návštěvníků více než sedmdesát skutečných a nahých žen.

Autor výstavy Mário Petreje poskytl desítky rozhovorů, ve kterých se ho ptali i na to, zda je složité najít modelky, zda to dělají dobrovolně, podle jakých kritérií modelky vybírá nebo proč nevystavuje i muže. „Na otázku, proč nevystavuji i muže, se mě ptá každý, kdo se dozví o mé výstavě. Nastal čas vyhovět těmto požadavkům a nabídnout lidem skutečně životní zážitek při pohledu na nahé muže. Je to velká výzva. Cítím se jako před první Výstavou nahých žen, která byla v roce 2016. Rovněž jsem vůbec netušil, zda výstava zaujme, zda se na ni někdo přijde podívat,“ vysvětluje autor výstavy své rozhodnutí uspořádat výstavu nahých mužů.

Ve dvou výstavních dnech 17. – 18.11. 2018 se tentokrát naplní touhy všech vás, kteří jste se ptali. Na třech podlažích v budově na Rubešově ulici 7 v Praze v Drive House ukáže VOAYER skutečné nahé muže.

V tomto videu si můžete připomenout, jak vypadala výstava nahých žen:

A tady se můžete podívat na naši reportáž: