Ze SuperStar vypadl „nezpívající“ Ben Cristovao

Redakce

Česko Slovenskou SuperStar opustil už šestý finalista – nejméně hlasů tentokrát obdržel Čecho-Angolec Ben Cristovao (22), i když píseň American Woman od Lennyho Kravitze podle porotců zvládl skvěle. „Jsem šťastný, že jsem se dostal až takhle daleko,“ řekl bezprostředně po ortelu Ben a dodal: „Chtěl bych vzkázat všem, že když vidí někoho exotického původu, ať ho nejdřív poznají a až pak ho soudí.“ Následně se s úsměvem na tváři rozloučil písní Family Portrait od Pink.

„Možná bychom měli vyměnit porotu,“ zavtipkovala ke konci přenosu Adela Banášová, když ani tentokrát se nikdo z porotců netrefil do mínění veřejnosti. Daře Rolins i Palovi Haberovi by nejméně chyběla Monika Bagárová. Habera svůj výrok komentoval slovy „Čekám, kdy konečně zazpíváš!“ Naopak Ondřejovi Hejmovi a Martě Jandové by se nestýskalo po Denisi Lachovi, který měl po uniknutí údajných výsledků hlasování asi největší strach. Hejma ve svém projevu nezapomněl nenápadně zmínit včerejší sledovanost SuperStar, která o milion diváků porazila konkurenční Duety České televize.

Příští týden zazpívají finalisté písně Karla Gotta, a to za Mistrovy osobní účasti. Navíc připojí i tři duety. V týdnu proběhnou i dvě autogramiády – ve středu od 17. hodiny v Brně (OC Olympia) a v sobotu od 16. hodiny v Bratislavě (OC Zlaté Piesky).

Po vyřazení Bena Cristovaa zůstávají v soutěži tři zástupci České republiky a tři zpěváci ze Slovenska.

Na celé čtvrté finále SuperStar se podívejte tady. (lbp,matt)