Štítek Reklama
4. 11.2009

Podívejte se, jak to bude vypadat na koncertě Dary Rolins

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Dara Rolins - Autor fotografie: Foto Sony Music

Fandové zpěvačky Dary Rolins, pozor! Tahle dáma, která teď každou neděli a pondělí zasedá jako porotkyně Česko Slovenské SuperStar, vyrazí 10. listopadu na česko-slovenské turné. 11. a 12. listopadu vystoupí i v pražském klubu SaSaZu. Podívejte se, jak bude vypadat velkolepá scéna.

Dara začínala v 80. letech jako Darinka Rolincová a proslavil ji hit Zvonky štěstíKarlem Gottem. Momentálně spolu tuhle píseň natáčejí v novém kabátě.
Z Dary se postupem času stala dáma, změnila si umělecké jméno na Dara Rolins a s členem kapely Wohnout, Matějem Homolou, má dcerku Lauru. A rozhodla se, že před Vánoci vyzkouší něco nového - chce se pokusit o originální propojení symfonického orchestru, živých nástrojů, tanečníků, vizuálních efektů a dalších prvků, které mají ve finále tvořit dokonale sladěnou show.
Jako hosty si Darina pro pražské koncerty pozvala kolegy z poroty SuperStar Pavla HaberuMartu Jandovou, ale také  Matěje Rupperta, Tonyu Graves či Dana Bártu. Na koncertech se bude nahrávat živá deska, která vyjde 30 listopadu.

Poslechněte si Zvonky štěstí s Karlem Gottem a Darinou Rolincovou

Dara Rolins - vánoční koncerty
Kde: SaSaZu, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
Kdy: 11. a 12. listopadu
Čas: 21:00
Vstup: 690 Kč (stání), 990 Kč (sezení), 1400 Kč (sezení u pódia), 1400 Kč (VIP galerie) přes Ticketpro

 

  • fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama