11 jednoduchých gest, která si přeje váš přítel, abyste pro něj udělala

Eva Vogelová

Chcete potěšit svého partnera? Poradíme vám, jaká mají rádi gesta od svých žen zamilovaní muži.

 1. Nabídněte mu masáž zad. Váš partner může přijít ze školy nebo práce unavený. Nepochybně by se rád uvolnil a užil si chvíli klidu. Vy mu ji můžete dopřát tím, že mu uděláte masáž zad. Vůbec nevadí, že nejste profesionální masérka, lidé se dokáží uvolnit i po masáži od laika.
 1. Dejte mu hlavu na hrudník. Položení hlavy na partnerovu hruď znamená, že ho máte ráda. Toto gesto ho utvrzuje v tom, že ho upřímně milujete.
 1. Věnujte pozornost maličkostem. Vnímejte svého partnera. Poslouchejte, co říká. Možná mluví o drobnostech, ale pro něj mohou být důležité. Dokažte svému příteli, že vám na něm záleží. Pověděl vám, že ve výloze viděl hezkou košili, která by mu mohla padnout? Neházejte tuto informaci za hlavu. Běžte a košili mu kupte.
 1. Dopřejte mu čas. Muži si potřebují na sebe udělat chvíli čas. Nebuďte na něj zlá, když si na hodinu zapne počítač a začne hrát hru nebo sjíždět sociální sítě. Nemá smysl ho sekýrovat, dejte mu trochu svobody. Pokud bude chtít, čas na vás si najde.
 1. Tančete s ním. Zapněte potichu hudbu, kterou má váš partner rád, a vyzvěte ho k tanci. Můžete ho trochu rozpohybovat, nebo se s ním jen lehce houpat do rytmu. Nezapomeňte se mu celou dobu dívat do očí. Pokud bude mít dobrou náladu, určitě ocení toto láskyplné gesto.
 1. Pochvalte ho. Muži potřebují od svých partnerek slyšet slova podpory. Pochvalte ho za to, že se mu daří v práci. Pochopí, že vám na něm záleží. Uděláte mu radost.
 1. Nechte ho vybrat film, na který se budete dívat. Společné zhlédnutí filmu je velmi příjemné. Někdy tomu však předchází hádky, protože se páry neshodnou, na jaký snímek se budou dívat. Udělejte svému partnerovi radost a řekněte mu, ať tentokrát vybere film on. Dokážete mu tím, že nejste ve vztahu egoista, který myslí jen na sebe.
 1. Zazpívejte si s ním. Máte nějakou společnou oblíbenou písničku? Začněte ji zpívat a donuťte k tomu i svého partnera. Bude to pro vás příjemná chvilka.
 1. Dejte mu pusu na čelo. Dokažte mu svoji lásku jednoduchým gestem. Bez důvodu svého partnera polibte na čelo a obejměte. Bude mít určitě radost.
 1. Povzbuďte ho, aby se odhodlal plnit si sny. Muži mají své cíle, ale potřebují k nim čas od času popostrčit. Motivujte svého přítele. Dodejte mu odvahu k tomu, aby o ně bojoval.
 1. Pošlete mu zamilovaný dopis. Dnes žijeme v elektronické době. Zprávy si nejčastěji posíláme přes Messenger, esemesky nebo emaily. O to víc svému partnerovi uděláte radost, když mu napíšete milostné psaní ručně. Nebude to od vás očekávat. Vyznejte mu svoji lásku a napište důvody, proč ho milujete.

Témata:, ,