12 seriálových parťáků, kteří se mimo herecký plac nemohli ani cítit

Pavla Gabrhelíková

Když jsou v seriálu dva tahouni, bez kterých by to prostě nešlo, tak nějak automaticky předpokládáme, že si spolu notují, i když nejsou zapnuté kamery. Jenže často to tak není. Pak je to peklo pro ně i pro všechny okolo. Poznali jste, že se těchto šest párů nemohlo při natáčení vystát?

  1. Leonardo DiCaprio a Claire Danes. Ve filmu Romeo a Juie vypadali jako nejzamilovanější pár, v zákulisí to bylo ale jinak. Claire byla alergická na DiCapriovy vtípky, Leonard nenáviděl její úzkoprsost.
  2. Teri Hatcher a všechny zoufalé manželky. Pamatujete si seriál Zoufalé manželky? Hatcher nenáviděly všechny její herecké kolegyně. Všechno začalo hned v první sérii po focení pro Vanity Fair.
  3. Gillian Anderson a David Duchovny. Když se magazín UK’s Metro ptal Duchovnyho na jeho vztah se “Scullyovou“, odpověděl: „Znalost budí pohrdání… Neustále jsme se hádali o pitomostech, po čase jsme se nemohli vystát.”
  4. Lea Michele a Naya Rivera. Při natáčení seriálu Glee se neustále provokovaly. Takové ty holčičí věci, znáte to. Pomlouvání, práskání na tu druhou a nakonec okázalá ignorace. Proč? Bůh ví…
  5. Jannie Garth a Shannen Doherty. Když jsou spolu holky moc často, vždycky to začně vřít. V Beverly Hills 90210 nebylo o drama nouze ani při natáčení. Hlavně mezi těmito dvěma.
  6. Nathan Fillion a Stana Katic. Stana byla v osmé sérii seriálu Castle na zabití vyřazena. Fanoušci byli zdrcení. Mohla za to nenávist mezi ní a hlavní postavou. Katic utíkala každou chvíli s pláčem do šatny, Nathan si nedal pokoj. Snažila se zůstat v pohodě, po čase to ale bylo nesnesitelné pro všechny. Tak letěla.
Beverly Hills 90210