16 věcí, které si některé ženy užívají mnohem více než sex

Eva Vogelová

Pro některé ženy není sex osmý div světa. Některé věci mají mnohem raději.

 1. Domácí mazlíčky. Přivítání od zvířete, které milujete, je k nezaplacení. Má vás rádo a vždy se na vás těší, když přijdete domů. Ten pocit je pro některé ženy mnohem lepší než sex.
 2. Některé dívky mají orgasmus z čokolády častěji než ze sexu. V tom případě hádejte, co je pro ně asi lepší.
 3. Hlazení. Něžné hlazení po celém těle ženám často vyvolá velké vzrušení. Pokud se během toho cítí hodně příjemně, objeví se jim husí kůže. Často se během toho cítí lépe než při pohlavním styku.
 4. Vzrušující líbání. Podobně jako hlazení může intenzivní líbání v ženách vyvolat slastné pocity.
 5. Cvičení. Některé dívky si dokáží určitý sport zamilovat natolik, že pro ně bude představovat větší potěšení než postelový maraton.
 6. Spánek. Když toho máte po celým dni plné zuby, nemůžete se dočkat, až zalehnete do postele a necháte si něco zdát. Potřeba spánku je pro některé ženy mnohem větší než ta sexuální.
 7. Kávu. Bez ranní kávy by to fakt nešlo. Bez sexu se ženy obejdou mnohem snáz. Schválně se některé zeptejte, co preferuje.
 8. Nakupování. Proč si myslíte, že je tolik dámských a nikoli pánských obchodů? Není těžké si domyslet, že tuto činnost mají raději než sex.
 9. Masáž hlavy. To je něco tak neuvěřitelně příjemného! Kam se na ni hrabe sex!
 10. Jeden proužek na těhotenském testu. To byste nevěřili, ale je to strašně úlevná věc, pokud se zrovna nesnažíte o potomka. Člověku spadne ze srdce obrovský balvan.
 11. Tučná výplata. Konečně se zase po nějaké době můžou ženy v obchodě trochu rozšoupnout.
 12. Povýšení. Po dlouhém úsilí v práci se konečně dočkáte zaslouženého povýšení. To je pocit k nezaplacení!
 13. Studená sprcha, když je příšerné vedro. Horka nás provází už nějaký ten pátek. Mnozí z nás si přejí, ať už se vzduch konečně ochladí, protože v tomhle počasí se nedá dělat skoro nic. Dokonce ani spát! Představte si ten krásný pocit, když vlezete pod studenou sprchu a zchladíte si tělo. Momentálně je tohle lepší než sex možná i pro muže.
 14. Vysokoškolský titul. Po několika letech dřiny, nervů, odříkání a života v bídě konečně přišel ten vysněný konec v podobě vysokoškolského titulu. To snad musí být lepší než sex i pro pány.
 15. Škrábání na zádech. Tuhle činnost spousta žen strašně moc miluje.
 16. Čůrání po dlouhém zadržování. Určitě znáte ten pocit, když potřebujete strašně moc čůrat, ale nemáte kde. Ve chvíli, kdy konečně můžete po dlouhé době vykonat svoji potřebu, rozplynete se blažeností.

Témata:, , ,