5 celebrit, které mají definitivní typ svého protějšku a neuhnou ani o krok

Pavla Gabrhelíková

Každý z nás se většinou může pyšnit širokou paletou protějšků a známostí na jednu noc. Hubené, brunety, blondýny, vysoké, malé... Tyhle celebrity ale vědí, co chtějí, a rozhodně to dostanou!

  1. Ryan Reynolds. Byl ženatý se Scarlett Johansson od roku 2008 do roku 2011. Pak si vzal Blake Lively, se kterou má dvě děti. Takže blondýny a herečky, Ryane? Na to jsi?
  2. Charlie Sheen. Herec pověstný randěním s prostitutkami. Ale dvě jeho lásky, Denise Richards a Brooke Mueller, vypadají, jako by byly z jedné rodiny.
  3. Katy Perry. Možná, že zpěvačka líbala holky a líbilo se jí to, ale na vztahy si vybírá kudrnaté, tmavovlasé a hnědooké fešáky se super tělem. Jako je John Mayer, Orlando Bloom a bývalý manžel Russell Brand.
  4. Leonardo DiCaprio. Je možné se vůbec bavit s Leonardem, pokud nejste dlouhovlasá, blonďatá modelka? Zdá se, že ne. To můžou jenom holky jako Giselle Bündchen a Nina Agdal.
  5. Reggie Bush. Hráč NHL nezapře slabost pro tmavovlasé krásky s plnými rty. Proto chodil s Kim Kardashian a hned potom s Lilit Avagyan.