5 tipů, jak odhodit stud při pozici na koníčka

Lucie Bryndová

Přestože patří poloha na koníčka mezi nejoblíbenější polohy vůbec, některé ženy se jí záměrně vyhýbají, protože se stydí za své nedostatky. Muži ale milují ženy, které umí převzít otěže. Jak tedy odhodit zbytečný stud a užít si sex naplno?

  1. Hrajte divadlo. Milování je tak trochu hra. Pokud máte dlouholetý vztah, pak jste už určitě otřepanou herečkou, která si je v posteli naprosto jistá sama sebou. Horší je to ale na začátku. Zvlášť, když jste si nabrnkla chlapa s vypracovaným tělíčkem, za které by se nemusel stydět ani herec z pornofilmu. Tím spíš přemýšlíte nad tím, zda jste pro něj dost dobrá. Jestli si chcete užít vážně pořádnou jízdu plnou mnohonásobných orgasmů, pak se prostě vžijte do role sexy dračice a rozjeďte to tak, že z vás bude úplně vyřízený. No a kdybyste s tím měla zpočátku trošku problém, neuškodí si dát před očekávaným milováním skleničku, která vám pomůže se dostatečně uvolnit.
  2. Zhypnotizujte ho očima. Možná vás oční kontakt uklidňuje a ráda se svému partnerovi díváte do očí. Pokud si nejste polohou na koníčka jistá, pak by vám právě pohled s partnerem tváří v tvář mohl pomoci. Oči řeknou více, než si myslíte. Tak se prostě jenom oddejte pocitům, dívejte se partnerovi do očí a povídejte si s ním pohledem. Uvidíte, co to v obou z vás probudí. Navíc se při této poloze můžete i dlouze líbat, což ne každá pozice umožňuje.
  3. Vytuňte se jako pořádná sexbomba. Máte podle vás nějaký ten špíček navíc a bojíte se, že by se při této poloze ukázal trošku víc než jindy? Zkuste si vzít krásný korzet, sexy kalhotky a parádní jehly. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Nejen, že vám to bude ohromně slušet a váš protějšek z vás nespustí oči, ale zároveň tak zakryjete přesně ty partie, za které se třeba trošku stydíte. Poloha na koníčka je pastvou pro mužské oči. Krásně totiž vidí vaše ňadra, a to z toho nejlepšího úhlu pohledu. Takže vůbec neuškodí, když si je korzetem nebo krásným prádlem ještě trošku vytvarujete a podpoříte jejich objem.
  4. Zkuste to i jinak. Variant této polohy existuje několik. Nemusíte zůstat jen u jedné. Pokud vám budou nepříjemné všechny ty, kdy dáváte na odiv své bříško, zkuste partnera překvapit tím, že se k němu otočíte zády a nasednete si na něj obráceně. To, co se mu naskytne za pohled, ho úplně odrovná. Pro všechny dolňáky totiž asi nemůže být víc než váš vlnící se zadeček, přes který si mohou tu a tam pěkně plácnout. Navíc mohou být při této poloze trošku pány situace, a tak můžete nechat nějakou tu práci i na něm.
  5. Buďte sobecká. V životě jsou situace, kdy vůbec není na škodu být trošku sobec. Myslíte pořád na to, aby si milování užíval hlavně váš chlap, a sebe stavíte až na druhou kolej? Tak s tím je konec. V poloze na koníčka jste prostě paní situace vy a tak zaměřte svou koncentraci pouze na sebe a své pocity. Právě tahle poloha je jednou z nejlepších pro dosažení intenzivního vaginálního orgasmu. Když při milování ucítíte, že vám některý pohyb dělá obzvláště dobře, pak v něm pokračujte a užívejte si ho.