7 nejhorších, nejnechutnějších a nejtrapnějších filmů, které nás čekají v roce 2018

Pavla Gabrhelíková

Čas od času to chce nějakou pitomou komedii, u které člověk nemusí přemýšlet. Ale čeho je moc, toho je příliš.

Woody Woodpecker

Jestli jste si zamilovali patálie kresleného Woodyho, tak na tenhle film ani radji nechoďte. A proboha hlavně na něj neberte děti! Jde totiž spíš o bezduchý horor doprovázený Woodyho tradičním smíchem.

Samson

Film je naprosto neobratným a zvráceným zpracováním biblického příběhu o Samsonovi s kouzelnými vlasy.

Slender man

Snímek je inspirován příběhem chlapa, který pobodal tři dvanáctileté dívky. Není divu, že film jejich rodiče i rodné město pobouřil.

Králíček Petr

Králíci britské autorky Beatrix Potter jsou považováni za klasiku dětské literatury. Své dílo milovala a odmítla nabídku zpracování do filmové verze dokonce i od Walta Disneyho. A film, který vznikl, by absolutně nenáviděla. Herečka Nadine Hanwell pro Dailymail řekla: “Beatrix se musí otáčet v hrobě! Doufám, že rodiče na tento film nebudou svoje děti brát. Absolutně by jim zkazil představu o Peterovi.”

Hotel Transylvánie: Letní dovolená

Jako většina filmů Adama Sandlera, i tento je na tom co se kvality týče kvality špatně. Jednička byla příšerná, dvojka nepatrně lepší, no a to nejhorší nás čeká až na konec. A tyhle filmy z pro nás nepochopitelných důvodů vydělávají…

Padesát odstínů svobody

Mnoho lidí si zaplatilo v kině za jedničku a dvojku jenom proto, aby se mohli zasmát. Pokud nejste nadržená, nešťastná ženská ve středních letech, neuvěříte ani tomuto pokračování.

Viy 2: Yourney to China

Už jednička upřednostnila formu před obsahem a byla nejrozsáhlejším filmem roku 2014. Dvojka jde v jejích šlépějích. Při natáčení došlo k tak velkému konfliktu mezi koproducenty, že se nemohlo pokračovat, dokud je nerozsoudili.