8 celebrit, kterým říkali, že na to nemají, ale ony dokázaly pravý opak

Zuzana Fuxová

Mnoha lidem stačí jen pár negativních kritik a hned s tím seknou. To ale rozhodně není případ těchto celebrit, které si svou slávu skutečně zaslouží.

  1. Gary Oldman. Když se pokoušel dostat na prestižní hereckou školu, poradili mu, ať si raději najde jiný způsob obživy než hraní. On to ale nevzdal. Když se ho na tuto špatnou recenzi ptají při rozhovorech, řekne jen: “Moje práce snad mluví sama za sebe.”
  2. Winona Ryder. Nejúspěšnější herečka devadesátých let posbírala dost negativních kritik. Na jednom z castingů, ještě před filmem Beetllejuice, jí režisér řekl, ať raději zkusí něco jiného než herectví, protože na to není dost hezká. Tsss.
  3. Arnold Schwarzenegger. Dobyl svět kulturistiky. To mu ale nestačilo. Ještě chtěl dobýt svět filmu. Byla to pro něj prý velký výzva, protože na všech castinzích mu říkali, že má nějaké divné tělo a že v životě nezíská žádnou roli.
  4. Keira Knightley. Když si Keira přišla pro roli do filmu Svěrací kazajka, režisér jí řekl, ať se ani nesnaží, protože se mu nelíbí a ve filmu ji nechce. Ona si ale nedala říct. A roli dostala. Dneska je to jedna z nejlépe placených hereček.
  5. Brad Pitt. Když začal chodit na konkurzy, agent mu řekl, že si musejí promluvit (tahle věta nikdy nevěstí nic dobrého). Řekl mu, že by si měl opatřit nějaké hodiny herectví nebo se na to vykašlat.
  6. Kate Winslet. Herečka pochází z velmi chudé rodiny. Ale její postava tomu neodpovídá. Učitelka herectví jí řekla, že neví, jestli je to pro ni šťastná volba, protože je dost oplácaná.
  7. Steven Spielberg. Na vejšce se rozhodl, že bude filmový režisér. Ve škole mu ale režírování moc nešlo, brzo proto přestoupil jinam. Pracoval už při studiu a byl nejmladším řežisérem, který dostal u hollywoodského studia smlouvu na sedm let.
  8. Stephen King. Při škole napsal svou prvotinu s názvem Carrie. Zkoušel to s ní pak v několika nakladatelstvích, ale všude mu řekli, že je to odpad. Jeho žena mu dodala kuráž, aby to nevzdával. Rozesílal knihu dál, až mu ji vydalo jedno malinké vydavatelství. Knihy se prodalo více než tři sta padesát milionů kopií.
Begin Again Music Video – Like A Fool (2014) – Keira Knightley Movie HD