Slavní, kteří opustili své manželky kvůli mladším kouskům

Pavla Gabrhelíková

Všechny starší ženy spojuje jedna věc: Strach, že jim manžel uteče s nějakou mladší kudlankou. Přinášíme vám seznam dvojic, kterým se to přihodilo.

  • Ronnie Wood. Rocková ikona z kapely Rolling Stones potkala osmnáctiletou Ekaterinu Ivanovu na party. Ještě tu noc si ji dotáhl domů, aby ji představil své ženě, které se neustále snažila podpálit vlasy. Pro Daily Mail pak přiznal, že manželce řekl:”A víš, co je na tom nejsrandovnější? Připomíná mi tebe, když si byla mladá!” Au.
  • Ryan Phillippe. S o dva roky mladší Reese Witherspoon byli do roku 2007 nejkrásnějším a nejšťastnějším párem. Dokonce si spolu pořídili dvě děti. Všechno klapalo, dokud Ryan nepotkal Abbie Cornish při natáčení filmu Ve jménu války.
  • Marilyn Manson. Manželství antikrista nevydrželo ani rok, protože potkal mladší frajerku. Ta byla, na rozdíl od jeho skoro stejně staré ženy, mnohem tolerantnější ohledně jeho řádění s ostatními ženami.
  • Tom Cruise. Herec má divočejší milostný život než rockové hvězdy. Nejdřív se oženil s Mimi Rogers, pak se z něj ale stala hvězda a při natáčení se zamiloval do Nicole Kidman. Adoptovali dvě děti. Všechno by bylo fajn, kdyby se nezapletl s Penelopé Cruz, se kterou chodil od roku 2001 do 2004. Ta se na něj ale taky nakonec vykašlala. Paksi začal s Katie Holmes a má s ní dceru Suri. S tou to však skončilo taky.
  • Evan McGregor. Hvězda filmu Trainspotting byla dvacet dva let ženatá s francouzskou designérkou, se kterou má tři biologické a jedno adoptované dítě. Rozvedli se, když ho média přistihla, jak se líbá s o třicet dva let mladší Mary Elizabeth Winstead.
  • Rowan Atkinson. Mr. Bean se rozvedl po dvaceti třech letech. Rychle se přestěhoval a nápadně rychle sbalil jednatřicetiletou herečku Louise Ford.
  • Sean Penn. Taky trochu divočina: Jedenáct let byl ženatý s Robin Wright, ještě se ani nerozvedl a začal chodit s Petrou Němcovou. Nakonec se ale rozvedl, rozešel se i s Petrou a hned začal randit se Scarlett Johansson. Bylo jí 26.
  • Sylvester Stallone. Se Sashou Czack byl ženatý jedenáct let a pořídili si spolu dvě děti. Pak ji ale opustil pro dvaadvacetiletou modelku a herečku Brigitte Nielsen. S tou byl ženatý dva roky. Hned potom, co se rozvedli, si vzal devatenáctiletou Jennifer Flavin.
  • Johnny Depp. Z právního hlediska nebyla Vanessa Paradise jeho manželka, nicméně byli spolu čtrnáct let. Pak ale Depp při natáčení potkal Amber Heard, kterou si hned vzal. Nejspíš toho ale trpce lituje, protože osmadvacítka možná byla na začátku fajn, ale teď se rozvedli a ona mu dělá ze života peklo.
Marilyn Manson – Sweet Dreams (Are Made Of This) (Alt. Version)