8 celebrit, které se narodily do chudoby a i tak dokázaly prorazit

Pavla Gabrhelíková

Ne každý se narodil se zlatou lžičkou v puse. Podíveje se na seznam celebrit, které měly skutečně těžký start. Ale ani to je nezastavilo, aby se z nich stali úžasní lidé.

  1. Jim Carrey. Od Jimových dvanácti let čelila rodina krizi. Z nižší střední třídy rychle sklouzla k táborníkům z přívěsu. Vedle školy musel chodit na osmihodinové šichty do továrny. V šestnácti ho ze školy vykopli. Pak ho ale táta přiměl zkusit vystoupit v nočním klubu, což nastartovalo jeho kariéru komika.
  2. Demi Moore. Stěhovali se asi třicetkrát, kvůli dluhům jejího otce, který nakonec spáchal sebevraždu. Dozvěděla se i, že její pravý otec je u letectva. Její máma byla několikrát zavřená a brzo umřela na rakovinu mozku.
  3. Celine Dion. “Nikdy jsme nebyli chudí, ale nikdy jsme neměli peníze. Nevím, jestli to dává smysl. Dostávali jsme dostatek lásky, pozornosti i podpory. A co víc člověk potřebuje?” nechala se zpěvačka slyšet pro Vanity Fair. Možná peníze, Celine…
  4. Leonardo DiCaprio. Herec vyrůstal v drsné čtvrti v Los Angels, plné prositutek a dealerů drog. Přesto se mu podařilo získat stipendium na prestižní školu. Nicméně systém školství mu tak úplně nevoněl, proto se rozhodl stát hercem. A dneska je z něj multimilionář.
  5. Scarlett Johansson. Dnes nejlépe placená herečka Hollywoodu je ze čtyř sourozenců. Vyrůstali v hodně nízkonákladovém podnájmu a Manhattanu. Mezi jejími rodiči bylo navíc hodně konfliktů.
  6. Shania Twain. Do školy ji rodiče posílali hladovou. Učitelé si všímali, jak špatně na tom jsou, proto se ji i její sourozence několikrát snažili od rodičů odvést. Ještě horší však bylo, když táta s mámou umřeli při autonehodě. Musela se sama postarat o bráchu i ségru. Proto se k hudbě dostala později, než původně plánovala.
  7. Sarah Jessica Parker. Herečka se narodila jako jedna z osmi sourozenců. “Pamatuju si, že jsme někdy prostě neměli Vánoce. Nebo jsme neměli narozeniny. Navštěvovali nás vymahači nebo volala telefonní společnost, že nás odpojují,” přiznala pro The New York Times.
  8. Kelly Clarkson. Její rodina žila od výplaty k výplatě. Rozčiluje ji, když někdo tvrdí, že peníze nejsou důležité. “To říkají jenom bohatí, kteří peníze mají! Chudý člověk tohle nikdy neřekne, protože ví, jak to chodí, když žádné peníze nemáte!” rozčilovala se pro CBS Sunday Morning. Po škole se přestěhovala kvůli hudbě do Los Angeles. Její byt ale zanedlouho skončil v plamenech. Naštěstí v ten samý rok vyhrála American Idol.
Lhář, lhář – Právě jsem prošel pekelnou branou….