8 skvělých songů, které by si zasloužily mnohem lepší videoklipy

Pavla Gabrhelíková

Chápeme, že muzikanti jsou slavní pro svou hudbu, ne pro schopnost vybrat písničce co nejlepší vizuální podobu. Nicméně jsou přešlapy, které jsou prostě neodpustitelné! Podívejte se, co dopustili, aby se stalo, těmto osmi songům.

Cut to the Feeling od Carly Rae Jepsen

Klip není zas taková katastrofa. Ale jsme docela zklamaní. Energický popík v podání Carly Rae by si prostě zasloužil něco víc než monotematický sestřih přerušovaný nějakými zbytečnými kecy.

Cornerstone od Artic Monkeys

Indie song ze začátku 21. století o ztracené lásce má sakra podivný klip. I když divné věci milujeme, tohle nemá žádnou přidanou hodnotu a spíš nudí, než vzbuzuje zájem.

Un-break my Heart od Toni Braxton

Není možné, abyste tuto písničku neznali. Ze zpěvaččina hlasu je cítit čistá bolest! Ale klip? Celý příběh řekne hned na začátku, pak už vidíte jenom nerealistické vzpomínky a svíjející se Toni Braxton.

It’s All Coming Back to Me Now od Celine Dion

Královna milostných balad se vryla do naší paměti víc než jednou písničkou. Ale klip k It’s All Coming Back to Me Now je jen omíláním toho samého klišé. Nešťastnou ženu v obrovském domě, který vypadá, jak kdyby v něm měla žít parta upírů, děsí duch jejího mrtvého přítele.

Oops, I Did it Again od Britney Spears

Ikonický song, který doprovázel rebelské mládí osmdesátkových dětí, by si zasloužil lepší vizuální zpracování. Pokud byste potřebovali radu, co kolem roku 2000 nenosit, stačí mrknout na klip k Oops, I Did it Again.

Adventure of a Lifetime od Coldplay

Pěkně rozjetý song od Coldplay! Co je špatné na klipu? Každý videoklip, ve kterém jsou v hlavní roli počítačově zpracované opice, je dost divný a trochu děsivý.

Californication od Red Hot Chili Peppers

Naprosto perfektní song, který vás pár tóny přenese na teplejší kontinent. Ale postavit klip na počítačové hře a týpcích hrajících před nebeským pozadím? To prostě nezkousneme. Tahle písnička si zasloužila něco lepšího!

Accidentally in Love od Counting Crows

Bez tohoto songu by byl soundtrack k filmu Shrek poloviční! Ať už od klipu k písničce Acidentally in Love očekáváte cokoliv, určitě to není antropomorfní dredatý zajíc tančící po kuchyni s týpkem, který není schopný své přítelkyni připravit snídani.