Celebrity, které jsou pyšné na své homosexuální potomky, i ty, které je za to nenávidí

Pavla Gabrhelíková

Nemyslete si, i v showbyznysu se najdou tací, kteří mají k odlišné sexuální orientaci ošklivé předsudky! Některé celebrity to svým dětem dávají pěkně sežrat...

  1. Jon Voight a Angelina Jolie. Táta Angeliny prohlásil její bisexualitu v roce 2002 za mentální nemoc. Válečnou sekeru zakopali až po smrti její matky, nicméně ani tak nepodpořil žádné její životní rozhodnutí.
  2. R. Kelly a Jaya Kelly. Dcera populárního R&B zpěváka vypadá spíš jako chlapec a za svoji transexualitu se absolutně nestydí. Nicméně její táta ano a prohlašuje, že si pouze prochází „takovou fází”.
  3. Magic Johnson a Elijah Johnson. Jeden z nejznámějších světových basketbalistů svého syna homosexuála bez problému přijal. Jediné, k čemu ho nabádá, je, aby praktikoval bezpečný sex. Jinak se nestydí přiznat, že ho miluje i vzhledem k tomu, že je gay. Super táta!
  4. Brangelina a Shiloh. Angelina Jolie a Brad Pitt spolu mají šest dětí. Jejich dcera se už v relativně nízkém věku dost ostře vymezila: Obléká se jako kluk, je ostříhaná jako kluk a její orientace odpovídá jejímu vzhledu. Moderní rodiče 21. století tomu samozřejmě v cestě nestojí.
  5. Gloria Vanderbilt a Anderson Cooper. Designérka, spisovatelka a umělkyně z bohaté rodiny svého homosexuálního syna Andersona Coopera plně podporuje. Nikdy na jeho konto neprohlásila nic negativního a všude ho jen vychvaluje.