Co na vás práskne to, jak sedíte?

Eva Vogelová

Věděli jste, že to, jak sedíte, o vás může prozradit hned několik věcí? Koukněte se na obrázek a vše vám bude jasné.

  1. Posed číslo jedna

Odsunujete řešení potíží, co nejdéle to jde. V některých případech je ani řešit nehodláte, doufáte, že se nějak vyřeší samy. V tomhle jste vážně naivní. Stáhnete se nebo spíš schováte a čekáte, jak se to všechno vyvrbí. Na druhou stranu vám nedělá velký problém komunikace s lidmi. Máte relativně dobré vztahy se svými blízkými. Občas to zaskřípe, ale dokážete ostatním pomáhat a vyslechnout je. Z těchto důvodů nemáte příliš nepřátel. Ve vztazích však máte své hranice, které nepřekročíte. Znáte své meze, což určitě není špatně. Nechybí vám kreativita. Ve většině prací, kde je potřeba této dovednosti, záříte.

  1. Posed číslo dva

Někdy vám ke štěstí stačí, když si zajdete na celý den do přírody a sníte o všem možném. Hlavně o tom, co by vás v životě mohlo skvělého potkat. Někdy se vaše představy trochu míjí s realitou. To nevadí, protože vám snění dělá radost a dává do života naději. Navíc si své sny pokoušíte opravdu splnit. Ne vždy se to vám to podaří, ale to není podstatné, hlavně že o něco v životě usilujete. Překážky berete jako výzvy, které z vás udělají lepšího člověka. Máte rádi dobrodružství. Do něj se vrháte po hlavě skrze cestování.

  1. Posed číslo tři

Jste hodně náladoví a neklidní. Dokáže vás rozhodit každá drobnost. Často se pro něco nového nadchnete, chystáte se to realizovat, ale brzy vás to přejde. A tak to u vás chodí téměř se vším. Změna je pro vás téměř sprosté slovo. Nejraději nic neměníte. V některých situacích se chováte hodně zbrkle, nepřemýšlíte o následcích. Nedokážete téměř nic dotáhnout do konce. Mnohdy ani nenecháte lidi domluvit a skočíte jim do řeči, aniž byste si to uvědomovali. Na druhou stranu máte rádi svůj klid a osobní prostor. Nejraději si ho užíváte sami se sebou nebo se svými nejbližšími. Umíte relaxovat.

  1. Posed číslo čtyři

Vám rozhodně nechybí inteligence, jste přirozený talent. Některé věci vám jdou samy od ruky a některé znáte z knížek. Pokud na sobě budete pracovat, dotáhnete to daleko. Není vyloučeno, že už tomu tak není. Máte smysl pro spravedlnost. Nejraději byste pomáhali všem lidem, kteří se setkali s křivdou. Věříte v dobro, ale stojíte pevně nohama na zemi. Na vás se můžou přátelé vždycky spolehnout, protože vědí, že je nikdy nezklamete a uděláte pro ně maximum. Upřímností zrovna nešetříte a kvůli tomu se může čas od času stávat, že tím někoho urazíte.

  1. Posed číslo pět

Cílevědomost je vaše silná stránka. Když si řeknete, že za něčím půjdete, držíte se toho. Děláte to tak dlouho, dokud toho nedosáhnete. Uvědomujete si, že všechno má svůj čas a není možné mít vše hned v tuto chvíli. Trpělivost vás posouvá k cílům. Občas o sobě občas zapochybujete. To vás naopak brzdí v tom, co děláte. Měli byste si více věřit. Na své okolí působíte velmi vyrovnaně a někdy se tak i cítíte.

Témata: