Co očekávat od nového objevu? Napoví vám její znamení zvěrokruhu

Michaela Maršálová

Narazili jste na pohlednou dívku a nevíte, jak si ji získat? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Dívka v tomto znamení bohužel momentálně nechce mít vztah s nikým. Musíte být trpělivý. Považuje vás za kamaráda. Líbí se jí, když spolu hovoříte o bizarních novinkách ze života. Cítí se s vámi uvolněně. Má k vám důvěru. Postupem času se vám bude schopna svěřit se svými niternými tajemstvími a možná i dokáže navázat vztah.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Žena v tomto znamení potřebuje, abyste ji ohromil svojí osobností. Touží po vás a dokáže si s vámi představit společnou budoucnost. Pokud si ji chcete udržet, měli byste jí dopřávat svobodu. Ta se svých kamarádek a koníčků kvůli vám jen tak nevzdá.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Slečna v tomto znamení by si vás nejraději vzala do postele. Blíženci jsou velmi vášnivým znamením. Mají rádi příjemné uvolnění a fyzickou blízkost. Vztah s vámi nejspíše nebude chtít mít. Příležitostný sex je pro ni ideální.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Dívka v tomto znamení je velmi opatrná. Kolem své duše má několik vrstev silné bariéry. Pokud s ní chcete chodit, budete se muset postupně probíjet dovnitř. Zahrajte si na prince, který osekává trní, aby se dostal až k Šípkové Růžence. Jednoduše si musíte postupem času získat její důvěru.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Žena v tomto znamení potřebuje někoho oddaného. Zalíbíte se jí, pokud zanecháte všeho a budete si ji hýčkat. Lvi jsou vůdci a mají rádi, když jim někdo leží u nohou. Ukažte, že jste čestný, věrný a loajální. Pak to budete mít v kapse.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Slečna ve znamení Panny je snílek. Má své cíle, ale potřebuje v nich popostrčit. Budete pro ni ten pravý, pokud ji často motivujete k různým věcem. Pokud někdy budete potřebovat pomoc vy, oplatí vám to. Nenechá vás ve štychu.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Dívce ve znamení Váhy téměř vůbec nezáleží na tom, jak vypadáte. Zahrňte ji romantikou a bude štěstím bez sebe. Pokud se do sebe navzájem zamilujete, bude to láska na celý život. Milovat svého partnera pro ni znamená všechno. Na prvním místě budete vždy jen vy.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Žena ve znamení Štíra chce, abyste si ji něčím zasloužil. Čím? To už budete muset vymyslet sami podle toho, co má ráda. Možná si toho hned ze začátku nevšimnete, ale bude na vás děsně žárlit. Pokud ji chcete, musíte to ustát.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Děvče ve znamení Střelce má velmi dobrodružnou povahu. Miluje přírodu, spaní pod širákem a spontánní rozhodování. Pokud nerad cestujete, nemáte u ní žádnou šanci.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Slečna ve znamení Kozoroha potřebuje mít pevné zázemí a jistoty. Doufá, že jednoho dne bude mít prosperující manželství. Pokud jste vyloženě rodinný typ, začne s vámi chodit klidně hned.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Žena ve znamení Vodnáře miluje kreativitu. V partnerství se nesmí nudit, jinak svého kluka pošle k vodě. Pokud ji chcete, budete to mít těžké. Musíte vymyslet kreativní rande. Nic obyčejného.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Dívka ve znamení Ryby je velmi citlivá a hodná. Pokud k ní budete milý a něžný, získáte si její srdce. Beznadějně se do vás zamiluje a oddá se vám. Musíte však dokázat, že jí za to stojíte.